Deníček Pavly Truxové: Jak jsem porazila obezitu (5) - Karty mi předpovědely odchod manžela! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Deníček Pavly Truxové: Jak jsem porazila obezitu (5) - Karty mi předpovědely odchod manžela!

Zaujal vás příběh Pavly Truxové, která navzdory neúspěchu v pořadu Jste to, co jíte našla odvahu změnit kompletně svůj život? Na Ahaonline.cz si můžete na pokračování přečíst její deníček začínající 1. dubna 2011, kdy její váha dosáhla závratných 197,5 kilogramu. Dnes už je Pavla díky dodržování přísného režimu o více než 80 kilo lehčí… a ráda by se dostala až na třetinu své původní váhy!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

magdalenka39
13. 07. 2012 12:13

Jedním z možných důvodů,proč někteří lidé sklouznou až do takové velké obezity může být i to,že i přes snahu, jim v životě přichází jen samé pády a oni, aby to vůbec ustály, tak se obalují,je to opravdu těžké a složité.Sama to z vlastních zkušenností neznám,ale znám to z mých studií.A podotýkám pro mnohé zde na diskuzích,že nejsem ani obézní,ani šeredná.Ale co zde plodí mnozí,svědčí jen o nevyrovnaných jedincích,hloupých lidech,co si jinak,než v pár písmenkách vylívají své mindráky stylem jakým zde píší.
Kdyby jste si pečlivě přečetli, co zde Pavla popisuje ve svém deníku,tak jsou to vesměs samé pády a to je zde zveřejněno jen kousek z jejího života.Těch radostí tam měla prachmálo.Čtu i její stránky na facebooku,vím,že je po dalším pádu,zemřela jí její milovaná foxteriérka,přesto se ve svém hubnutí drží.Pavlínko buďte statečná.

tomik007
10. 07. 2012 23:29

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

eremita
10. 07. 2012 23:22

Tu paní nijak neznám, omluva všem, co jsou v obraze, jen podivení - dopracovat se k tak úctyhodným kilům živé váhy je asi taky dost těžký. Kde a jak to tahle vcelku normální paní dokázala nabrat?

magdalenka39
11. 07. 2012 07:52

Celá životní změna,která se Pavlínce povedla,jak popisuje,povedla až napodruhé,ale za to trvale,je úžasné.Jak se člověk dostane až k takovým kilům...stejně tak se lze zeptat,jak se člověk dostane k alkoholismu,jak se člověk dopracuje k tomu,že je silným kuřákem, nebo feťákem, co vede mnohé (viz.hillarka a spol.)že jsou na tak nízké mentální úrovni a ještě jsou na to hrdí?Jde o to, zda si to člověk uvědomí,začne nad sebou makat,má výdrž,velkou sílu to zmáknout a změnit to.Což většina nedokáže.

winterfreshka
11. 07. 2012 07:55

Místo zdlouhavých keců stačilo říct,že čloěk je strůjcem svého štěstí

winterfreshka
11. 07. 2012 07:56

oprava:člověk

hillaarkaa
10. 07. 2012 08:39

Na to už jentak nevleze každý vepřík

magdalenka39
10. 07. 2012 13:55

zato na tebe hillarko by nevlezl žádný vepř,každému se zhnusí tvůj styl vyjadřování,slovní zásoba a komentáře nejen zde.Opravdu děs a nenapraví to ani byť jak tvrdíš o sobě úžasná figura,bezmezné konto a vše co zde ž v a n c á š.
Pavlínko co čtu, tak jste prošla peklem, držte se, moc vám fandím a nejen já.Výplody hillarky a spol ignorujte, svědčí to o jejich ubohosti a lidské hlouposti, kdy si sami léčí své komplexy, výroky zde a nejen pod vašimi články,oni jsou tak ubozí, že jinak než písmeny to nedokáží.

hillaarkaa
10. 07. 2012 17:11

Jejíž starej radši odbíhá k sousedce Mě se naopak hnusí přičmoudlé,spařené mentálky od sporáku smradlavé,co si sem chodí léčit svá ega a mindráky.Radši se spoň umyj,náno

gabi50
10. 07. 2012 17:22

Ty už taky odběhni, ale někam do prd.ele, ty jedna blbá kráávo. Skoč po hlavě do hajzlu a přiklop se deklem, ať je od tebe jednou provždy pokoj, stejně máš místo mozku květák

hillaarkaa
10. 07. 2012 20:59

Hele,další frustrovaná,stejnak smradlavá a vydlabaná ježibaba Kolikpak se Vás tu ještě sejde,­fili­poja­kubská noc už byla,Vy jelita od sporáku přibitá

gabi50
11. 07. 2012 17:29

Smrdíš tu na všech diskuzích jak kus starýho hov.na, to je rachota, než to všechno vybliješ, ta svoje moudra. Už tu dlouho nebyla "hylzna"

magdalenka39
11. 07. 2012 07:43

Ano hillarko,přesně jsi to o sobě napsala a popsala sama sebe...jsi spařená mentálka od sporáku smradlavá,co si sem chodí léčit svá ega a mindráky...lépe jsi se sama o sobě vyjádřit nemohla ty ubožačko jedna.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.