Helena Vondráčková: Na vodním skútru kličkuje mezi delfíny! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Helena Vondráčková: Na vodním skútru kličkuje mezi delfíny!

Před náročným turné, které pořádá ke svým půlkulatinám, si Helena Vondráčková (64) užívá dovolenou na Floridě. Spolu s manželem Martinem Michalem (51) ji tráví ve městě St. Petersburg, kde vlastní hned několik nemovitostí. Zpěvačka odtud deníku Aha! zaslala několik fotografi í, na nichž se prohání na vodním skútru. Věřili byste, že téhle kočce bude v červnu 65 let?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

xell
20. 04. 2012 20:29

Může si směle konkurovat s Ivanou Trumpovou Jedna krasavice větší než druhá

soorry
20. 04. 2012 19:47

vy občas nevíte co byste napsali a hlavně co. Jednou ji chválíte a pak zase haníte. šlang postava není vše. v jejím věku by ji nějaké to kilo přidalo všude a zamaskovalo stařecké rysy, bobina má pravdu. Žena má jen několik možností jak může vypadat a to: kost a kůže- VH jde příkladem, krev a mlíko, nebo jako bečka. a že je na Floridě, vždyť si můžeme kdy chceme zaletět za teplem. Na Floridu létá nebo se s MM cpe k Matuškovým, jinde ji nechtějí. a z toho děláte senzaci? grotesku!!!

bobina
20. 04. 2012 17:06

Ona totiž vypadá na víc nežli na 65! Znám mnoho žen,které v jejím věku vypadají daleko lépe nežli tato paní po mnoha plastikách! U ní je to hlavně o postavě,kterou má geneticky danou jak po tátovi tak po mámě,oba rodiče byli štíhlí lidé. Nikdy neporodila,nemá vytahané břišní svaly, a prsa má udělaná od chirurgů!Když máte čest vidět jí z blízka,tak babka Kaplanka byla proti ní v těch letech krásná! Obličej samá vráska,krk jak srolovaná punčocha,ruce vyzáblého kostlivce,makeupem zatřené stařecké skvrny a nohy jak vyskákaná veverka!Odhalená ramena jsou také přiměřená věku a vychrtlé postavě. Takže suma sumárum,vypadá na víc nežli na 65let!No a posílá fotky z Floridy už jen proto,že je to "národní poklad"?nebo proto,že já na to mám? Tak nevím,tato paní už mě dávno přestala bavit!

illis
21. 04. 2012 19:43

dobrý odhad

tichemiesto777
20. 04. 2012 15:12

na to, že o krátky čas oslávi 65 rokov, vyzerá naozaj veľmi dobre . Želám jej veľa šťastia a spokojnosti.

klidek.pianko
20. 04. 2012 15:56

teta vypadá líp a to po 3 porodech, není třeba se nad tímto "pokladem národa, hahaha" tak roztávat.

bohatypodnikatel
21. 04. 2012 10:10

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hillarka
21. 04. 2012 20:08

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

nm48
20. 04. 2012 15:07

co to kecáte za nesmysly o kočce vždyť je to stará vydrchanina asi ten co to napsal byl sjetej nebo nekrofil

hzora
20. 04. 2012 12:25

Co vám za tu reklamu dala? Krásná kočka? Máte hodně dioptrií,Já vidám starou ženskou která se tváří že jí je 20.Vypadá jak seschlá stanová kůže.

lillyli
20. 04. 2012 13:21

Já myslím, že jim nedala nic. Nemá ona tu náhodou nějaký podíl? Jinak, že jim to není trapný, takhle se chlubit...Morávková v Egyptě, infantilní Dáda v Římě, Vondrajda na Floridě...že je to baví, takhle se chlubit. Popularitu tím rozhodně nezískají, spíše naopak. My taky rádi cestujeme, ale povídáme si o tom jenom s lidmi, kteří cestují a nebo se přímo zeptají. Tohle je fakt síla..stupid!!

rejpal3
21. 04. 2012 12:25

Závist je sviňka, co ??

hzora
21. 04. 2012 22:01

Zavist?ACo ji mam závidět?Chlapa kterej ji připravil o soudost.?O přátele?
kterej s mi manipuluje?kterej se postaral aby neměla rodinu?jestli jí mám zàvidět.tenhle život tak potěš.

egyptanka
22. 04. 2012 09:13

Ja byla vloni take na Floride v Seminole coz je blizko St.Pete,tam bydli moje neter a v Egypte v Marsa Alam a nepise se o me. To bude asi tim,ze nejsem narodni poklad, ale jen obyc.losser obcanka CR ha ha.

klidek.pianko
20. 04. 2012 12:19

fuj, nemusím ji tetka nepříjemná už

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.