Iveta Bartošová: Chci další dítě! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 6. května 2024

Svátek slaví Radoslav, zítra Stanislav

Iveta Bartošová: Chci další dítě!

Labilní zpěvačka Iveta Bartošová (45) počastovala novináře dalším šíleným nápadem. Chce další dítě!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ochman
09. 04. 2012 00:40

Viktorie Královská Josef Rychtář : mně jste nic neprovedl. Jestli Vás nadzdvihla poznámka o obdivovatelkách a hadicích, tak si přečtěte debatu před pár dny, kdy jste řeši VY hadicování v lesíku a podobné bláboly, pominu - li výkřiky o tom, jak jste krásný, od místních dam. Takže na to jsem reagovala. Pokud se týká Vašeho budoucího sourozence, je mi to šumák, ať si váš tatík zplodí třeba padesát dětí. Alespoň nás bude dlouho oblažovat svými excesy.
Před 6 hodinami · To se mi líbí · 1
Marie Pospíšilová Josefe, zdravím, to víš - někdy se to tady rozjede až moc. Trumfujou se diskutanti, kdo napíše ještě něco tvrdšího! Že to je už mimo mísu...je fuk. Přitom každý ví, že info z bulváru - navíc s tím, že jsou od známé dodavatelské firmy Ivety.... nejsou "směroplatné". Navíc umění bulvárního novináře (slova samotného Davida Zápala) - spočívá v tom, že dokáže udělat "z prdu kuličku"!!!
Před 6 hodinami · To se mi líbí · 4
Viktorie Královská Marie, nemyslím si, že by se tady někdo rozjížděl. A mimo mísu je tady třeba ta první debata, kvůli které se může pan FB naštvat.
Před 6 hodinami · To se mi líbí · 1
Martina Járková tak jako..nevim proč tu řeší cikány....ale prej odlehčuje ;)
Před 6 hodinami · To se mi líbí · 3
Viktorie Královská On to odlehčí tak, až to tady zamklnou. Nahoře už padají slova o rasové nenávisti...
Před 5 hodinami · To se mi líbí
Josef Rychtář Viktorie celkově jste mě nadzvihla a udivila svým projevem. Popravdě že Vám to není blbý když víte co se celkove děje a že toho málo mít jistě nebudu mi ještě přiložit. Opravdu jste bourák. Vy s mým tatou když tady měl svoje výlevy a co si dovolil by ste si mohla podat ruce. To že si tu v ramci "komunity" vyměním několik vtipných poznamek, zavtipkujem je myslím víc v pořádku než to kdy vy schovaná za anonimní profil začnete atakovat mě s poznamkami jak se mám těšit na bratříčka a podobně. Opravdu Vám tleskám nad vaším chválihodným výkonema ostatně i nad tím, čím argumentujete ted. Že mě tu někdo chválí že

zelena.karkulka
09. 04. 2012 00:31

síť!

kindervajco
09. 04. 2012 19:22

Souhlas - a nejlépe ať je ta síť na oba magory tuplovaná!

ochman
08. 04. 2012 21:25

z faceboku.Josef Rychtář junior narazil po pochvalách i na odpor .koukám,že se mladej Rychtář urazil,chtěl vnésti kulturu a tradice ha ha
Před 6 hodinami To se mi líbí 3
Linda Mazánková jinak já moc starému pelichanci Rychtářovi přeju at si Fetku veme.to bude mít za trest
Před 6 hodinami To se mi líbí 2
Viktorie Královská Lindo, mladej se neurazil, jen tady nemá ty svoje " obdivovatelky ", a protože se asi na sourozence netěší, raději chtěl pokecat o hadicích, odešel.
Před 6 hodinami To se mi líbí
Linda Mazánková no jo asi si myslel jak zněj padneme na kolena

xell
08. 04. 2012 21:36

Divné je, že Pepan veřejně nepopřál Ivetě k dnešním narozeninám

rejpal3
08. 04. 2012 21:52

Zřejmě společně jen ve dvou při svíčkách popíjejí čaj...

rejpal3
08. 04. 2012 21:56

Nebo pracují na dítěti...

xell
08. 04. 2012 21:56

jo..jo, čaj krabicový

zkrat
08. 04. 2012 22:19

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

dochtorchocholousek
08. 04. 2012 22:26

Náramný. Artur tam bude mít kapelu, takže v domě bude "humbuk" a Pepek vymaluje, "aby se Blivetě doma líbilo a neměla takový ty depresivní stahy"

rejpal3
08. 04. 2012 23:02

No, víte, zcela objektivně - možná je to jen na chvíli, ale co by za to někdo jiný dal, kdyby měl právě teď možnost schoulit se k tomu, koho miluje, tak jako se Iveta choulí v té reportáži k Pepovi ... Znám někoho, kdo by dal celý život za jedinou takovou chvíli ... (bez smajlíka)

karamon
08. 04. 2012 20:04

Před 14-ti dny chtěla jít do důchodu a teď by chtěla rodit ? Kdy už konečně ohlásí, že chce jít dobrovolně do Bohnic?

rejpal3
08. 04. 2012 20:58

Velmi trefné ...

xell
08. 04. 2012 21:31

Iveta to asi sama neohlásí. To pro ní buď přijede záchranka až bude opět páchat sebevraždu nebo za ní bude hovořit její mluvčí Pepan

dochtorchocholousek
08. 04. 2012 22:20

Pro Blivetu - a záchranka? Dycinky DVĚ záchranky!!!

dannaa
08. 04. 2012 18:38

Špatné zákony,kriminálník na svobodě,duševně nemocná namísto v psychiatrické léčebně taktéž.Kolik již takto duševně nemocných a násilných lidí /Pepan/ napáchalo trestných činů za ublížení na zdraví.

aaamanda
08. 04. 2012 18:10

s kolika promile jsi toto psal?

3151958
08. 04. 2012 17:13

chudák dítě,nepostarala se o jedno ani sama o sebe směju se,je opravdu,labilní dement

hillarka
08. 04. 2012 16:53

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

pavucinka
08. 04. 2012 16:02

stojí opřená o pult,tak proto má vystrčené břicho. Já bych tak nesledovala jak vypadá. Jen jí utvrzujete,že to je alfa omega v životě.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.