Česká Miss: Slávik sáhl Partyšové na prsa! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Česká Miss: Slávik sáhl Partyšové na prsa!

Česko od včerejška obdivuje novou královnu krásy. V pražském Hudebním divadle Karlín se jí stala Tereza Chlebovská (21) z Třemešné. „Jsem občas cholerická, ale jdu za svými sny,“ popsala se. Teď k nim má cestu otevřenou.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

zkrat
01. 04. 2012 21:15

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lidusa123
01. 04. 2012 19:58

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zkrat
01. 04. 2012 21:14

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zkrat
01. 04. 2012 19:46

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

nenane
01. 04. 2012 17:23

Česká Miss pozbývá úroveň a myslím, že ať si paní Maláčová říká, co chce, lidé si toho všímají. Pokus o show, ve které nikdo nechápe, kdo a proč vyhrál, kolik získal hlasů. Příští rok se taky budu koukat na jiný program

lidusa123
01. 04. 2012 19:59

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bobina
01. 04. 2012 17:04

Módní redaktorka Blesku Františka Čížků musí notně blednout nevolností když někdo označí róbu Ivanky Gottů za nejlepší róbu večera! Já osobně jsem tam žádnou ošklivku neviděla a zvítězila holka,která je hezká a snad i v té hlavě něco má! Ovšem Jaro Slávik a Partyšová v krátké sukénce vedle něj,no to byl bonbónek! Jaro jasně vedl,dával najevo jak je samý vtip a škoda,že mu nebylo rozumět! Partyšová mu zkrátka nestačila a je to dobře! Jeho rádoby vtipné a sarkasticky zaměřené otázky a komentáře nejen že nebyly vtipné,dokonce nebyly ani trapné! Jaro Slávik by měl zůstat na Slovensku a nevyjíždět za hranice! Já nevím,ale my nemáme vlastní a schopné moderátory,že musíme tahat taková odpadlá telata z ciziny? Partyšku budeme vidět k vůli Koktově bankrotu také i ve večerníčku??? Za takové srač.ky se mi nechce platit poplatky! Maláčová má sice prachy,ale to není jak je vidět zárukou úspěchu! Soutěž pohřbila,sama je nepos­loucha­telná,­blábo­lila nesmysly,nemělo to punc opravdové soutěže!

decathlon
01. 04. 2012 16:53

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

nejezchleba
01. 04. 2012 15:51

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bohatypodnikatel
02. 04. 2012 10:48

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hu11
01. 04. 2012 14:57

Všechno je pomalu propadák stejně jako miss !! Jistě zvítězil ve sledovanosti román pro muže

stooslu
01. 04. 2012 14:18

Nic proti paní Maláčové, ale pan Zapletal měl soutěž "zmáknutou" lépe. Nechápu volbu Miss earth, pak ta druhá miss world nebo jak se umístěné dívky nazývají, chaos, neprofesionalita, hraní si na elitu...byla to trošku ostuda a vůbec, proč moderuje Českou miss Slovák a ještě ke všemu trapně. Jan Čenský, Martin Dejdar, proč ne oni? Výsledek- špatné, podprůměrné.

verajc
01. 04. 2012 12:41

Byla to celá velká trapárna, Partyška - stále přeříkavala,byla nepřirozená moc se snažila být příjemná.A šéfová moc efektovaná nechápu jak se mohla stát misskou,je ošklivá nepříjemná.

jity
01. 04. 2012 15:02

Zapletal měl možná miss lépe zvládnoutou, ale většinou zvolili tu nejméně krásnou. Ten Jaro Slávik je nafrněný a nesympatický. Nevím proč ženy po něm blouzní, zas takový krasavec není. Skákali si s Partyšovou do řeči a ještě mu tam vytkli, že se nedrží scénáře. Co mělo znamenat o těch Vietnamcích, aby nesahali na auta, to moc povedený vtip nebyl.

vlaku
01. 04. 2012 23:16

No předce Vietnamka dala ruce na přední kapotu Janouškovi, aby jej tak zastavila. No a ten reagoval tak, jak reagoval...To nebyl vtip, tobyla nemístná a neomalená poznámka, jako spousta dalších, od toho b..lb.e.čka.

jity
02. 04. 2012 10:03

já jsem to pochopila, ale vůbec se to tam nehodilo a už vůbec to není k smíchu když někdo někoho málem zabije.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.