Aha! radí důchodcům a nemajetným: Vyhněte se poplatkům za televizi a rádio! A ušetřete 2160 Kč! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Aha! radí důchodcům a nemajetným: Vyhněte se poplatkům za televizi a rádio! A ušetřete 2160 Kč!

Za televizi a rozhlas se platí nezanedbatelných 180 korun měsíčně. Většina důchodců tuto nepříjemnou skutečnost vidí na měsíčním výpisu SIPO. Jenže! Spousta seniorů žije na pokraji chudoby, a přitom netuší, že právě proto tzv. koncesionářské poplatky hradit nemusejí!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

lukreciaborgia
01. 03. 2012 23:45

Já jsem si všechno odhlásila,protože mám internet a všechny informace čerpám z internetu.Ale TV ani radio už nemám.

bobou
01. 03. 2012 15:10

o sobě jsou tyto koncesionářské poplatky nehoráznost non plus ultra. Jak mě může někdo nutit pod pokutou platit nějaké poplatky za služby, které ani nevyužívám? Já například nemám rádio, takže jej logicky neposlouchám, ale poplatek si strhávají ze SIPA automaticky. Někdo zase naopak nemá televizi, nebo ani jedno a přesto plati musí. Nebude dlouho trvat a budeme povinně platit za to, že dýcháme.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.