UNIKÁTNÍ FOTO Gott o smrti Karla Svobody: Tu sebevraždu ti neodpustím! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 27. dubna 2024

Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav

UNIKÁTNÍ FOTO Gott o smrti Karla Svobody: Tu sebevraždu ti neodpustím!

Dnes je to přesně pět let, co Česko strnulo v šoku! V neděli 28. ledna 2007 večer se před svým domem v Jevanech u Prahy zastřelil legálně drženou zbraní hudební skladatel Karel Svoboda (†68).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

babatomanija
28. 01. 2012 15:05

KG na pohřby zásadně nechodí, ale chodil a kreslil je.....každopádně na každého smrt působí jinak a každý se s ní jinak vyrovnává.Psychicky labilní člověk by neměl mít zbrojní pas a postli. Dělají se snad psychotesty, tak k čemu jsou.....a okolí si má všímat. Vendula je spíše tvrdý typ ženy a tzv studený čumák, a asi mu nedělala žárlivé scény a nehrozila ani nějaká palička na maso, ale ona agresivita může mít různé podoby a to je například i odmítnutí monukace, tzv tichá domácnost, ap. Asi se cítil osamělý a nepochopený. Synka vzala a jela na nějaký kurz. Mohla mu ho nechat doma, ale i z toho je vidno, že prosazovala to svoje JÁ možná více než dost. Můj syn se tedˇtaké rozchází. Před nějakou dobou jsem mu říkala,aby tolik necouval, že brzy bude v koutě a kam potom dál? Nyní má co řešit........

decathlon
28. 01. 2012 12:28

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hillarka
29. 01. 2012 17:18

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.