Mirka Čejková o postižené dceři: Jsem zklamaná a pyšná zároveň! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Mirka Čejková o postižené dceři: Jsem zklamaná a pyšná zároveň!

Bývalá moderátorka Mirka Čejková (49) se poprvé otevřeně rozpovídala o strastech, které jí přináší výchova postižené dcery Petry (23). Na tu je po životních peripetiích sama, a o to těžší to pro ni je. Navíc se s jejím stavem stále nevyrovnala.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

elis3
02. 01. 2012 22:01

Podnikateli o patro níže, ty seš fakt idiot, nechápeš, že píšeš hrubky a mondego ti to tady jasně naznačuje? Holt,rád bys byl bohatý, ale rozumem seš fakt hodně chudý vem koště a jdi zametat binec po silvestru, je ho všude ještě plno, myslím v osadách našich méně přizpůsobivých, odkud pocházíš, chápeš, co tím myslím?

trkic
31. 12. 2011 11:13

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

gabi50
31. 12. 2011 10:30

Prohlásit sám o sobě,že jsem kvalitní člověk,to chce velkou dávku sebevědomí.Já tedy v případě této paní o kvalitě silně poch­ybuji­.Kaž­dopád­ně postižení dítěte je velké trauma a neštěstí pro každého rodiče.

kajman1
01. 01. 2012 18:07

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ivkanatka
01. 01. 2012 18:59

Gabi50, máš pravdu - paní Čejková má sebevědomí tolik, že už učí i lidi, jak se chovat v partnerství a řešit problémy. Ona, která to sama neumí - viz její 3 zkrachovalá manželství. Od ní bych si nenechala vychovat ani psa. A ani ta postižená dcera jí soudnosti nenaučí ..... Víc, než na své děti myslí na sebe a je jí jedno, co si o ní lidé myslí, jen aby měla chlapa. Za čas se opět někdo najde, kdo jí bude " žrát " její historky o nemožných partnerech. Měla by se ale taky zamyslet sama nad sebou, já tuto ženu za kvalitního člověka dle jejího chování v žádném případě nepovažuji. Každopádně postižení dítěte je velké trauma a neštěstí pro každého rodiče, to je velká pravda a víc, než hledání dalšího nového manžela by pro ní měla být těsná spolupráce při výchově takto postižené dcery s jejím otcem - panem Všetečkou.

decathlon
31. 12. 2011 08:29

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

kramora
31. 12. 2011 12:37

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

kajman1
01. 01. 2012 18:08

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.