Nejtlustší ženě světa se vrátil manžel: Chyběl mu sex s horou sádla! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Nejtlustší ženě světa se vrátil manžel: Chyběl mu sex s horou sádla!

Pauline Potter (47) je podle Guinnessovy knihy rekordů nejtlustší ženou na světě. Váží neuvěřitelných 330 kg! A právě tím si získala zpět svého muže!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

jardavozembouch
09. 07. 2015 12:06

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jardavozembouch
09. 07. 2015 12:03

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

komodor
23. 11. 2011 11:54

tak tu bych satit nechtel natoz zivit. Ta by sla do utvaru jedine pres mou mrtvolu. Dyt bych spotreboval na jeji vobliknuti vsechny hadry na agentky a jeste by to nestacilo. Ja nevim jak muzou mit spolu sex pac pres ty hory sadla se ji do juldy nedostane. Jeeee pri predstave toho vseho se mi udelalo spatne a to jsem teda zivotem vobouchanej vo 106. To teda pri predstave ze bych ji musel vozit na nase cviceni na rikse mne jima hruza. Agentky se tam vejdou vsechny ale tahle by mi tu riksu rozlomila. No ja to uz psal na Blesku ze ten jeji manzel se ma nechat pojistit na zivote pri sexu s hrochem. Ten musi mit teda sakra ocelovyho ptaka a dost dobrej zaludek na tuhle hroudu sadla.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.