Helena Vondráčková: Národní poklad? To jsem jen pro hlupáky! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 2. května 2024

Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej

Helena Vondráčková: Národní poklad? To jsem jen pro hlupáky!

Kolem zpěvačky Heleny Vondráčkové (64) je stále rušno. V poslední době ovšem zejména kvůli sérii soudních tahanic mezi ní, různými institucemi, médii či někdejší kamarádkou Martou Kubišovou.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ales1
24. 11. 2011 06:59

agresivní baba, která má pocit, že jí všichni ubližují. Její řeči o totalitě, v které se jí přitom tak dobře dařilo jsou urážkou všech, kteří nejenže museli v tom šíleném režimu žít, ale navíc museli poslouchat pořád ty její cajdáky.

solochov
24. 11. 2011 09:41

Když už Helena vzpomněla totalitu, měla se zmínit i o možnostech, které kdysi jako jedna z mála měla díky tomu, že dělala matraci Lulu Štrougalovi

bobina
24. 11. 2011 06:42

je už na konci kariéry a tak se snaží zachránit co se dá.Láká své diváky a rozdává vstupenky na koncert , tak to jich asi moc neprodává! Není mi jí líto,neuměla s grácií odejít,naopak je stále víc a víc arogantní a to se jí vymstilo.Mluvit o kamarádství a mluvit o tom jak jí kdo vyjadřuje pochopení je v jejím případě ubohé. Ona nemá kamarády,ona má jen přikyvovače a kdo jde proti ní,ten špatně skončí!Ráda jsem jí poslouchala tak před 30ti lety,ale nyní už její gesta a písničky netáhnou,protože teď už je to jen a jen o tom ukázat se .

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.