Matýsek (4) má »nemoc slaných dětí«: Netráví jídlo, dusí se... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Matýsek (4) má »nemoc slaných dětí«: Netráví jídlo, dusí se...

Matýsek Hochman (4) z Prahy trpí vrozeným nevyléčitelným onemocněním – cystickou fibrózou, které se také říká nemoc slaných dětí. Nemocní totiž mají až pětkrát slanější pot než ostatní lidé! A choroba je neskutečně krutá – jen polovina pacientů se dnes dožívá věku lehce přes třicet let…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

turbulence
08. 11. 2011 16:12

NEvím ale zdáse mi to hrozně divní ale proč maj dávat obyčejní lidi prachy na cizí dítě ač je tak hle nemocný, ted by se měla projevit VZP atd,to už jsme na tom takhle špatně že ani pojištovna nechce platit za nemocný děti....trapný!!!! Proč teda dělaj všelijaký /asociace pro nevydoémý,tělesně postižení atd stejně ty prachy dávaj obyčejní lidi a to je asi kámen úrazu všichni se na toto spolíhaj.....Já prachy mám ale nedám mě taky nikdy nikdo nepomohl a to jsem byl opravdu hodně na dně tak proč takovýhle grimas nechápu.Možná se to někomu bude zdát dost tvrdý ale život člověka naučí a to dost tvrdě....

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.