Bavič Karel Šíp: Musí živit exmanželku Holanovou! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 2. května 2024

Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej

Bavič Karel Šíp: Musí živit exmanželku Holanovou!

Moderátor Karel Šíp (66) se s Marcelou Holanovou (60) rozvedl před jedenácti lety ve zlém. Při rozvodu vznikaly dlouhé tahanice, několik let se exmanželé soudili o peníze. Šípa stála bývalá manželka statisíce korun, on ale nemá pokoj dodnes – Holanové dává peníze pořád, protože ona samotná prý není schopná se o sebe postarat!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

starypes
05. 11. 2011 17:11

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

salamandr1
05. 11. 2011 23:06

NEBUDE. UŽ JE.

illis
05. 11. 2011 16:51

aby jí přispíval. Pokud vím, tak odešel za mladší ženou a nechal ji se synem. Když byla příčina na jeho straně, tak ať platí. Určitě vydělává mnohem víc, než ona. Známá má příbuzné v zahraničí a tam musel velmi movitý bývalý manžel v bezdětném manželství platit výživné po rozvodu bývalé manželce, protože když od ní odešel, snížila se jí životní úroveň. A tak by to mělo být, měli by všichni chlapi vědět, že pokud opustí ženu, tak budou muset platit.

bohatypodnikatel
05. 11. 2011 18:33

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

illis
06. 11. 2011 09:11

ve slově vidím jsem napsala "y" skutečně omylem, ale chlapa si hledat nemusím, protože nemám důvod. Jsem šťastná s manželem mnoho let. Takže tvé přání s vykřičníkem nebudu plnit ani omylem. Monzovi radost asi neudělám, do slepice mám určitě hodně daleko, ale když už je tak znalý, ať se raději věnuje doma své "slepici" pokud je tak zvyklý ženu nazývat. Tedy pokud nějakou vůbec má. Já bych si o něj neopřela ani kolo. Muži s takovými názory pro mne nemají žádný význam.

aznom
05. 11. 2011 18:41

Slepice tvýho ražení by se opravdu neměli opuštět,ale rovnou veřejně popravovat!

andrea68
05. 11. 2011 15:58

za manželství jí zakazoval zpívat a tak se nemůže divit, že si nevytvořila nějaké kontakty, které by se jí po rozvodu hodily. Ona totiž málokterá z žen předpokládá, že její životní láska se jednou "trhne" a ji, která s ním trávila začátky kariéry vymění za nějakou mladou husičku. Kdyby žil např. ve Francii, tak by se prohnul mnohem víc.

opportunity
05. 11. 2011 19:00

Přesně tak.

defakto
05. 11. 2011 12:41

po mnohaletém manželstí , tak ať cáluje , vždyť má z čeho !Jenom si tím ulehčí svému svědomí !

jity
05. 11. 2011 13:13

Proč by měl cálovat, ať se rozdělí při rozvodu postará se o dítě, ale proč by měl mít povinnosti k bývalé manželce. To jsou paradoxy v televizi ukazovali jako nemocná žena s dítětem je schopná se o sebe postarat a k mateřské si přivydělává a ještě po ní chtěli, aby živila bývalého manžela, lempla, který nechtěl pracovat. To se vám zdá spravedlivé. Paní Holanová snad má také nárok na nějaký důchod a jistě nemá bídu. Bylo by mi asi trapné se někde doprošovat a tahat o peníze. Mám manžela, ale přesto jsem nechtěla aby mi živil, když jsem přišla o práci a postarala se o sebe, tak proč ne ona.

salamandr1
05. 11. 2011 23:05

Co ty víš o jejich životě a o jeho svědomí? Nejspíš z tebe mluví vlastní zkušenost, viď?

bohatypodnikatel
05. 11. 2011 12:29

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.