Teprve devět měsíců platí nový stavební zákon, který měl zrychlit a zjednodušit vznik nových staveb i rekonstrukce těch stávajících. Jenže už teď se blíží jeho novela, která má napravit nějaké předchozí »paskvily«. Třeba srazit o polovinu současný desetitisícový poplatek u výstavby studně. Změn ale bude víc.Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.
Tohle papírování okolo stavby znám moc dobře – řešili jsme to loni u pergoly a bazénu a vůbec jsem netušila, kolik povolení člověk potřebuje. Ale když už jsme měli hotovo, chtěli jsme si prostor kolem domu i uvnitř pořádně užít. A tak jsme si do obýváku pořídili krásnou sedací soupravu z https://www.relax-postele.cz/sedacky/, kde se teď scházíme celá rodina. Pohodlí fakt na jedničku a k tomu super design.