Celých devět let mohli přemýšlet, jaký obor budou studovat. Teď se deváťáci musí napevno rozhodnout, jakou střední školu si zvolí. Už po půlnoci na sobotu se jim otevře elektronický systém pro podávání přihlášek.Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.
U nás to bylo žhavý téma snad půl roku. Dcera si vůbec nemohla vybrat, kam se bude hlásit. Měla několik vyhlídnutých škol. Nakonec si vybrala tři a nejvíc by se chtěla dostat na střední školu obchodu, služeb a řemesel do Tábora https://www.ssjs-tabor.cz/ na obor obchodní management, tak jí držíme všichni palce.