Rebel Škárka tvrdí: Dobeš podváděl těhotnou manželku! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Rebel Škárka tvrdí: Dobeš podváděl těhotnou manželku!

Bývalý vysoce postavený »véčkař« Jaroslav Škárka ze strany odešel, když obvinil Víta Bártu z uplácení. Teď se Škárka na svém blogu navezl do véčkařského ministra školství Josefa Dobeše (47). Ten prý podváděl tehdy těhotnou manželku Lucii (27) se šéfkou svého kabinetu Janou Machálkovou (30).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ivoadler
15. 09. 2011 10:29

Podle Klause je to nejlepší ministr školství, jakého Česko kdy mělo. Sotva hubu otevře (Dobeš), ježí se mi chlupy na zádech. I rozdávání nadstandartních odměn o něčem svědčí. Dělají to ale všichni. Jsi můj kamarád/ka, tak ti dopřeju. O výši platu rozhoduje řada orgánů, včetně pohlavních.

tomik007
15. 09. 2011 03:43

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

illis
14. 09. 2011 22:12

dopřál velmi tučnou odměnu své podřízené. No neberte to, sto tisíc se hodně těžko odmítá. Nejen Dobeš, ale i ostatní ministři se dost rádi blýsknou nápadem obrat zaměstnance podřízené jejich ministerstvům. Co jim je po nějakých pracovnících, ať dělají klidně za pár korun, protože potom si oni mohou rozdělit víc. Známe to, členství v různých dozorčích radách a správních radách, pár tisíc za zevlování na schůzích, tohle jim jde, ale aby dokázali dobře zaplatit obyčejné lidi za práci, kterou vykonávají a touto prací se potom i chlubí, tak to ne. A jestli Dobeš byl na pokoji s Janou Machálkovou je mi úplně jedno.

nejezchleba
14. 09. 2011 18:18

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

frostie
18. 09. 2011 12:15

za sto tisíc?to máš teda chudou fantazii....

bohatypodnikatel
18. 09. 2011 13:04

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bohatypodnikatel
18. 09. 2011 13:03

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.