Rottrová už to málem vzdala: Koukám jako blázen, diví se Machálková | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 4. května 2024

Svátek slaví Květoslav, zítra Klaudie

Rottrová už to málem vzdala: Koukám jako blázen, diví se Machálková

Zázraky se opravdu dějí! Své o tom dobře ví zpěvačka Marie Rottrová (82), která nedávno v okolí svého bydliště ztratila hodinky v hodnotě 300 tisíc korun.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ELLA Průšová
21. 04. 2024 14:21

Kde ty loňské sněhy jsou! Měla jste odejít středem a říct, bylo to s vámi krásné, léta přibývají, loučím se! Lidé by vás měli dál rádi, všechno jste pošlapala a lidem se zošklivila!

hejhej
21. 04. 2024 10:23

Paní Rottrová se změnila už v době, kdy kandidoval na prezidenta stahovač králíků Drahoš a ona s jeho ženou obcházely Domovy důchodců a přemlouvaly staré lidi, aby toho kašpara volili a pak následovalo hnusné chován í k p. Nohavicovi atd. Mění názory a chování, jak se jí to hodí k vlastnímu prospěchu. Takovými lidmi pohrdám.

Alena Lechnýřová
21. 04. 2024 07:34

Paní Rottrovou jsem mívala ráda. Po tom, jak se chovala k J. Nohavicovi v době, kdy po něm šla média i politruci za to, že dostal medaili v Rusku, jsem pochopila, že to není svérázná Ostravačka, ale jen přistěhovaná členka Pražské kavárny. Pro ni zas nebyl problém převzít medaili od nejvyššího komunisty z Pražského Hradu.

pragver
21. 04. 2024 09:12

Můj názor na Rottrovou se také změnil ! Brát vyznamenání od bývalého komunistického agenta neměla vůbec za potřebí !

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.