Zpráva, které se nechce věřit: Zakážou chov jezevčíků?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. července 2024

Svátek slaví Jakub, zítra Anna

Zpráva, které se nechce věřit: Zakážou chov jezevčíků?!

Jezevčík, německy Dachshund, jedno z nejoblíbenějších psích plemen. Právě v Německu byl vyšlechtěn, a to k lovu králíků, vyder, bobrů a jezevců. Jenže teď se v jeho »pravlasti« mluví o tom, že chov jezevčíků bude zakázán!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

lekno
29. 03. 2024 09:15

Existuje spousta menších psích plemen - hlavně se ten zákon týká menších pejsků, které mají kratší packy a prodloužená záda. My jsme měli necelých 13 let malou pekinézku s delšími zády a s mini packami. Její široký vyklenutý hrudníček se skoro až dotýkal země, když stála, nebo roztomile cupitala. A nikdy neměla kvůli tomu problém s pohybem, páteří či tlapkami. Ti úředníci v Německu chtějí zřejmě zákon, který v podstatě zlikviduje více malých psích plemen. A likvidaci takových psíků nazývá Peta - ochrana psů ? Jaké pokrytectví ! Ať byrokraté napíší na rovinu, že se rozhodli zničit malé psíky s krátkými packami ! A vymysleli proto nelidský zákon. Pár úředníků - s mocí diktátora ! To je jakože demokracie ? Nemají na něco takového žádné lidské právo, zakazovat lidem chov těch pejsků ! Drzé až psychopatické. Co bude následovat ? Zákaz chovu dětí s krátkými nožičkami, neboť podle dutých hlav hrozí nemoc páteře ? HNUS !!!

reagovat nahlásit

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.