Azyl, nebo vězení? Po Domeniku Martuccim se našel další »ochránce«, jenž zcela řídí Ivetě Bartošové život – Josef Rychtář (53). Ivetu drží pod zámkem v Říčanech a nastavuje vlastní pravidla. „Já vám v tuto chvíli setkání s Ivetou neumožním,“ řekl velmi direktivně její nový opatrovník.Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.
Ono kdyby to nebyla Bartoška, byla by to pravděpodobně jiná - Štaidl asi nikdy svatoušek nebyl, ale jde spíš o tu všivárnu, že vzala Ivetu pod vlastní střechu, starala se o ni a ona ji vlezla do pelecha s manželem. To se prostě nedělá ani náhodou. To je ale celá Iveta.
SOUHLAS,JE TO HAJZLO-VINA , jak od Štaidla tak od Ivet! Člvěk, který má trochu nějakou mrálku,nebo zásadovost,příp.smysl pro férové jednání by tohle opravdu neudělal. Tohle dělají *** - právě proto,že jsou to ***-JAKO IVET. A je jedno jaká je doba - férovost se pořád cená, a o podrazy ani dnes nikdo nestojí ! Ale dobře takovýmto dvěma tak - ve splečném živtě spolu si to potom "užijí"
proc by se vracela, zatim dostane polivku, kterou ji Ital neposkytl a sel si lehnout. Dale usetri za energie, benzin apod. Ma to jedno riziko, kdyz nebude papat, jednu za maminku, jednu za tatinka, jednu za brasku, jednu za hodne lidi, jednu za zle lid,i dostane po papuli protoze k tomu dala plnou moc.
chtěl bych vidět tu jeho choť...já být ní, tak si dám bacha von je sic zjevu vulgárního, ale jinak celkem zachovalej...a Ivet ta si nenechá rukávek urvat