Bartošová obvinila Martucciho: Kvůli tobě jsem přišla o Artura! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 10. května 2024

Svátek slaví Blažena, zítra Svatava

Bartošová obvinila Martucciho: Kvůli tobě jsem přišla o Artura!

Domenico Martucci (35) těžce snáší rozchod s Bartošovou. Přestože se teď zpěvačka snaží poškodit jeho jméno, nemstí se jí. Iveta od něj už ale neuvidí ani korunu…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

elfrieda
22. 08. 2011 21:05

No s tim acylpirinem to bude tezka prace. Jedine by je zacala poradne zapijet

1ivnz
22. 08. 2011 17:59

Iveto,od samého začátku Ti všechny říkali,že je to vychcánek,už jen když všude říká,že je hrabě a šlechtic tak je z toho každému na blití, ty jsi hold moc hodná a nepoučitelná kráva,která zase naletěla, celý národ se Ti směje, proboha přestaň dávat jakékoliv rozhovory, jdi se léčit začni plnit své závazky a starej se o Artura a máš svatý klid. Dokud budeš blinkat do bulváru tyhle žvásty tak jsi vyřízená. Přestaň komunikovat s medii nadobro,a máš klid. Máš co dělat,aby sis do konce svého života v ČR aspoň trochu vylepšila svoji reputaci, na nikoho pořád neschvaluj vinu, začni ji hledat sama na sobě, nebo Ti toho Artura vážně vezmou. Ty kecy o krmení,že Tě měl Hrábě nakrmit,no to je vážně už příliš,to může říct jen úplná blbka, na všechny se vykašli a začni žít pro sebe a Artura a na chlapi se vy...,když to s nimi neumíš,jinak je to vážně tvůj konec (22. 08. 2011 17:48)

elfrieda
22. 08. 2011 21:06

Ona nebude zas tak hodna. Tady s Italem mi prijde, ze tak trochu padla kosa na kamen

sla3
23. 08. 2011 11:00

MYSLÍM ŽE SE MOC MÝLÍTE V TOM,KDYŽ ŘÍKÁTE,ŽE JE MOC HODNÁ.Já jsem přesvědčený,že hodně prolhaná a vyčůraná !

Heleen
22. 08. 2011 17:59

Už to nelze ani komentovat. Já bych jen paní B doporučila,aby se jela podívat třeba do pražského Motola na onkologii,kde leží maminky s dětma a čekají na zázrak. Nebo do Hospicu,kde čeká spoustu mladých lidí na smrt. Protože doteď nechápu z čeho se stále zotavuje,co jí život přinesl tak špatného a strašného,že se z toho stále hroutí. Má zdravé dítě a neváží si toho. Je mi z ní opravdu nanic. Je to parazit,který hledá všude kolem sebe viníky vlastní neschopnosti

joudajoudovy
22. 08. 2011 18:11

velky souhlas.....Ma to jeden problem, pi.IPB by musela zvednout linou zadnici a dale by zjistila, ze jeji problemy jsou malichrne a dale by nesmela byt zahledena sama do sebe. Je to jeden veliky sobec, ktery umi citove vydirat, ale jednou cise pretece a bude mit po ptakach.

qwertina
22. 08. 2011 18:24

elfrieda
22. 08. 2011 21:07

naprosty souhlas. Nektery reci IB zneji trochu jako vysmech vsem, kdo to skutecne nemaji lehky

lgino1368
23. 08. 2011 13:17

Taky mi to přijde jako výsměch.Možná už by bylo na čase, aby jí ti její pobočníci upozornili , že jiní jsou na tom mnohem hůř.

lgino1368
23. 08. 2011 13:15

Naprostý souhlas.

dannaa
22. 08. 2011 17:53

Iveto a neudělala jsem ti také něco já ?Vypadá to,že ti ubližuje celý svět a já jsem jeho součásti. Třeba jen má samotná existence.

hejhej
22. 08. 2011 17:43

Jest-li příjde o Artura,tak jenom k vůli sobě.Kdyby nech­lasta­la,pra­cova­la,nel­hala a hlavně nestřídala chlapy,tak mohl žít Artur jako jné děti.Ona potřebuje: asistenta- k čemu,když nepracuje,bodygarda-aby ji neunesli marťani,chůvu - může se starat sama o syna.A pak hlavně potřebuje někoho,kdo jí bude 24 hod za zadkem a ji chválit,tak,jak si ona přeje.Zralá pro psychiatra.

chlebasmaslem
22. 08. 2011 17:37

aby byl někdo ještě víc dementní ?
Takhle stará ženská chlapa o 10 let mladšího, nemůže zotročit, jako to dělala se všemi. kteří "od ní odešli"
vždyť to nevydržel ani jeden devótní gay, natož mladší a normální chlap !
Bartošová - Pomeje ji totálně vymaštěná, to je k neíře,co z ní padá za bláboly

boball
22. 08. 2011 17:31

jí měl nakrmit brokama do prd..e,možná by se vzpamatovala

kajman1
22. 08. 2011 17:06

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

annahradecek
22. 08. 2011 22:46

To bych zase tak neviděla. Paní si měla dát pozor s kým má tři děti.....Když je ten její z věčně v lochu, tak to nebude náhoda. Myslím, že by se měla modlit, aby děti vychovala lépe a aby nebyly po něm. To,že je uživí a zaplatí nájem je málo, děti potřebují i čas rodičů, mít v nich vzor a cítit lásku.

sport17
23. 08. 2011 00:07

Mít muže v lochu je malér,ale mít za matku IB je neštěstí mnohem větší. Ta první paní se stará,aby děti uživila a postavila je do života,to že je uživí a zaplatí nájem je hodné úcty. A ty děti jí to jistě jednou vrátí láskou a péčí. IB se stará,aby měla ploché bříško a chlapa mezi nohama. Bylo by zajímavé vědět,kolik svačin sama namazala,kolikrát ho někam dopro­váze­la,ko­likrát nespala,když byl nemocný. Jen kecy o práci a a návštěvy zkrášlovacích studií.Pak holt není na svačinu a na polévku. Tu dovolenou potřebuje ta paní s dětmi a ne tahle vypráskaná líná mrcha,která lže sobě i všem kolem a nechápe,že nic není zadarmo. Jednou zatracené zaplatí za všechno a kdyby nebyly na světě tak blbý slepice jako vy,tak už by třeba měla po legraci.Nepotřebuje odpočívat,protože nemá být z čeho unavená.Buď jste stejná lemra jako ona nebo stejná blbka jako ona.Měli by vás obě strčit do klece a vozit po poutích,protože IB si jinak na jídlo nevydělá a vy jí v tom můžete pomáhat, když ji tak hájíte.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.