Válka kolem Bartošové: Drsná hádka jejích »ochránců«! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Válka kolem Bartošové: Drsná hádka jejích »ochránců«!

Domenico Martucci a Lukáš Rejmon – chtějí Ivetě Bartošová opravdu pomáhat, nebo ji jen zneužívají, aby se po jejím boku zviditelnili? Oba jsou přesvědčeni o tom, že pro ni dělají to nejlepší, ale vzájemně si tím konkurují, což vyústilo v ostrou hádku.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

montevideo
21. 08. 2011 12:58

počuj evy2 Iveta a Dominik tvorili nerovný pár on sa zamiloval do psychickej chorej ženy a ona bola rada, že je ešte pre nekoho atraktívna. Myslím si že tam nebola láska. Dominik chcel
sa stať niečim a myslel si že za pomoci Ivety to zvládne. No realita je iná vždy je iná... a ty evy ani nesmieš odsúdiť Dominika lebo nevieš čo prežil aké sklamanie ani nevieš ako ho to bolí.
blskanaopicke20. 08. 2011 11:43

ivobenda
21. 08. 2011 13:00

Kde myslíte, že mají svůj původ různé sociální třídy a kasty společnosti ?

zikmund
21. 08. 2011 12:59

Já pošlu deku. Nebo radši dvě, aby měla na výměnu.

ivobenda
21. 08. 2011 13:01

Existovali mnozí, kteří rozpoznali svoji vlastní hodnotu a své místo ve Vesmíru. Těchto však bylo stále méně a méně. Každá civilizace měla své vizionáře, kteří se pokoušeli udržet pozornost lidstva na jejich duchovním Já, na harmonii se Zemí. Jména, která znáte, a některé, které možná nepoznáte, se pokoušela učit pravdu. Seznam těchto jmen je dlouhý, a tak vzpomenu jen několik – Buddha, Eliáš, Konfucius, Kristus, Abrahám, Jakub, Mojžíš a další a další. Někteří z nich měli celkem záměrně božsky orientované inkarnace – například Ježíš a Buddha. Ale genialita válečných bohů a chamtivost a naivita lidstva dovolily, aby se učení těchto jednotlivců dezinterpretovalo, ba dokonce úplně mylně vykládalo. Tímto se systém oživoval sám a nebylo třeba zasahovat zvenčí. Lidstvo se naučilo totálně limitovat samo sebe prakticky ve všech aspektech duchovního vývoje a též v jiných směrech. Lidstvo svým hladem po expanzívnějším a rozvinutějším průmyslu a technologii zabezpečilo konzistentní a nepřetržité drancování Země.

To nás v kostce přivádí k dnešním časům. Nebylo mým úmyslem podat rozsáhlé vysvětlení podstaty náboženství, jeho dobrých a ne tak dobrých aspektů. Na toto téma budou jiné sdělení. Dokonce i jen s perspektivou tu načrtnutou potřebujete jen vycouvat z tohoto systému (náboženství) a lehce pochopíte mnohé jeho nedostatky.

Co leží před vámi ? I toto bude vysvětlené, uvědomte si však, že jen velmi málo je toho, co je absolutní, díky vaší svobodné vůli.

jabetynka
21. 08. 2011 13:04

benda zaneplešuje celou diskusi- pako !!

ivobenda
21. 08. 2011 13:07

Vaše vláda (USA) (a jiné vlády), pokud jim to bude dovoleno, začnou vás, své občany, stále více kontrolovat. Budete slyšet o stále více zákonech dávajících vládě absolutní kontrolu za “určitých okolností”. Přijde hnutí směrem k centralizované evidenci každého jedince – velký počítač. Toto se udělá ve jméně vyšší efektivnosti. Skutečný důvod je však centralizované sledování, které má zabezpečit, aby byl každý zaregistrovaný, aby si vláda zajistila totální podporu čehokoliv, co udělá.

ivobenda
21. 08. 2011 13:05

DNA lidstva byla změněna, tuto změnu je však lehké překonat, pokud si každý jednotlivec uvědomí a rozpozná svoji vlastní duchovní podstatu. Zde hovořím o jednotě lidstva se sebou samým, s duchy Země, se Zemí, s Božím zdrojem, s vesmírnými přáteli – se vším ve Vesmíru. Nejde o autoritativní a zkostnatělou duc***st mnoha náboženství tak, jak se to ve všeobecnosti chápe. A tak, když rozpoznáte svoji duchovní podstatu, podařilo se vám překonat účinky změn na lidské DNA.

lubnicka
21. 08. 2011 12:46

pro lepší náladu... jen škoda že jak on tak ten co hraje hned druhej den po něm si vybrali zrovna tak blby datum!!!
http­://www­.you­tube­.com/w­atch?­v=QgGD­cn46aW8

zikmund
21. 08. 2011 12:53

Kdysi mě docela hodně zklamalo, že je na chlapy.

lubnicka
21. 08. 2011 12:57

http­://www­.you­tube­.com/w­atch?­v=gwZA­YdHcD­tU&ob=­av2e

Výborný, včetně začátku

tak třeba právě že je na kluky dělá takovou hudbu... ze to není žádný - ach jak jsem něšťastný, moje holka je ku.va, mě praská srdce, ach jéé, je mi 13, tak mi zavolej...

jabetynka
21. 08. 2011 13:00

ivobenda
21. 08. 2011 13:02

Bez ohledu na rozhodnutí masového vědomí lidstva prožijete určité události, o kterých si myslíte, že nejsou možné. Stupeň těchto zážitků je volbou každého jednoho na Zemi. Není se čeho bát, radíme vám však být mimořádně obezřetní.

lubnicka
21. 08. 2011 13:02

pro tebe
http­://www­.you­tube­.com/w­atch?­v=dC_X­fM6JjX­c&ob=a­v2n

jabetynka
21. 08. 2011 13:01

Víc než výborný.. Znám ty písničky snad všechny.. Dyk to říkám: miláček George

ivobenda
21. 08. 2011 13:03

Především, mnoho těchto agentů je inkarnovaných v dnešní době. Někteří z nich jsou si vědomi své cesty a své “historie” a jiní ne. Mnozí, skutečně mnozí z nich jsou součástí vaší vlády (rozuměj vlády USA) jakož i jiných vlád. Vaše vláda je však orgán s takovým vlivem, že více jich je koncentrováno v ní. Jiné vlády mají také své agenty anebo “vysoké kněze”, kromě jiných Rusko, Japonsko, Čína, Německo, Peru, Francie, Velká Británie, Irák, Írán.

ivobenda
21. 08. 2011 13:03

V podstatě všechny státy mají tyto reprezentanty v té či oné formě. Ne však všichni ve vládě jsou agenti. Většina ve skutečnosti těmito není.

ivobenda
21. 08. 2011 13:03

Tito agenti vždy byli velmi vlivní, protože se naučili uzurpovat moc, kterou jim dalo masové vědomí. Jsou dokonale soustředění na svůj cíl, protože pozvali nemoc známou jako “lhostejnost”, která jim umožňuje volný pohyb a dosahování vytoužených cílů.

zikmund
21. 08. 2011 13:05

Dobrý. No kdyby si to rozmyslel, tak by mě nemusel ukecávat ani moc dlouho.

lubnicka
21. 08. 2011 13:09

ivobenda
21. 08. 2011 13:02

Dnes tito agenti temna vyvíjejí a budou vyvíjet usilovné snahy, aby zajistili permanentnost své kontroly. Dovolím si říci, že ztratili svoji kontrolu nad planetou Zemí. Země vskutku postoupí do 5. dimenze. Ale způsob tohoto přesunu může být těžší nebo příjemnější, v závislosti na tom, jaké rozhodnutí lidstvo udělá. Co tedy mohou tito agenti temna udělat pro lidstvo nebo lidstvu ?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.