Domenico Martucci: Ukázal jaterní testy Bartošové | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 28. dubna 2024

Svátek slaví Vlastislav, zítra Robert

Domenico Martucci: Ukázal jaterní testy Bartošové

Milenec Ivety Bartošové (45) Domenico Martucci (35) zveřejnil výsledky krevních testů, které Bartošová v Itálii podstoupila a které mají vyvracet spekulace o zpěvaččině chatrném zdraví.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

4444ef
15. 01. 2012 20:36

Vždyť o tom nic nevíš,tak nerejpej.

montevideo
15. 01. 2012 20:44

"Nerejpej?" Já snad někoho posílám na balkon s prádlem?

4444ef
15. 01. 2012 20:45

Nevíš,jak to myslela-se zeptám,když něco nevím

zikmund
15. 01. 2012 21:03

Myslela tvoji profilovku na fejsu.

montevideo
15. 01. 2012 21:04

Těžko. Na fejsu nejsem.

zikmund
15. 01. 2012 21:10

Hmmm, tak to teda nevím, proč jsi se kdysi s elfi bavila o tom, že Romanka Hrbková jsi ty. V každým případě vezuel z této informace vycházela (podívej se na fotku).

montevideo
15. 01. 2012 21:30

To se ti něco pomotalo. O ničem takovém jsem se s elfi nikdy nebavila a jméno Romanka Hrbková mi nic neříká. O jaké fotce mluvíš, nevím. Máš v tom zmatek, děvče. Není to tou nesmyslnou záští?

zikmund
15. 01. 2012 21:42

Jakou záští? Ke komu? K tobě? Bože bože, jsem myslela, že jsi chytřejší. Ale zase zapadáš do kolektivu, takže vlastně dobrý. Ti jen vysvětluju, kde vezuel přišla k tomu balkónu. Je mi jedno, jestli seš Hrbková nebo ne. Divím se že ji neznáš, když furt něco kopíruješ z antistránek.

montevideo
15. 01. 2012 21:55

Řekla jsem snad, že ke mně? Ty jsi fakt blázen. Strč si tu svou Hrbkovou za klobouk a nějaký balkon s prádlem z nějaké fotky, o které ani nevím, kde je, taky. Škoda, že se s tebou domluvit opravdu nedá. Vykašli se na to.

zikmund
15. 01. 2012 22:05

Proč tak bouřlivá reakce kvůli balkónu s prádlem? Opakuji potřetí: jen jsem vysvětlovala, jak vznikla poznámka s balkónem. Máš pravdu - nechám toho, bo ti kvůli Hrbkový praskne žilka.

montevideo
15. 01. 2012 22:11

Poslat někoho na balkon s prádlem je totéž jako poslat ho do ***. Souvislost s nějakou Hrbkovou je blábol. Tím s tebou definitivně končím.

zikmund
15. 01. 2012 22:13

Tak běž na balkón s prádlem monty.

zikmund
15. 01. 2012 21:02

A vo tom to monty právě je. Že o tom nevíš nic. Chytrej by si udělal čas a četl směrem zpět. Čím to začalo? Jen jsem si dovolila dát pauzu na játrech bez udání důvodu a bloknout otravnou dunci na fejsu. Nic víc, nic míň. Momentálně už to je ale stejně jedno, protože veškeré diskuse o Bartošový jsou jen přemíláním prázdný slámy, opakováním stokrát zopakovaného a kopírováním diskusních příspěvků odjinud. Prostě nuda. Tak si to užívejte. To o tom podmanění je úsměvný. Chodila jsi moc málo, jak je vidět, tak nevíš, jak nerada se nechávám podmaňovat. Dokonce jsi ani nepochopila, že Dunlajláma je fikce. Vy na tý Ivetě vážně jednou zblbnete.

elfrieda
17. 01. 2012 18:05

Ahoj, monte, pro priste si ty magory nechej od cesty. Nevyzivam se v primitivismech, ale od ty particky zoufalych zenskych a jednoho zmatenyho chlapa uz toho bylo tak akorat. Pokud ses jen tak, ze te tam srdce tahlo, rozhodla se spolu s nima ukajet hrou na "my jsme o tolik lepsi nez oni", tak vez, ze jsi pro me osobne prekvapenim tydne.

zkrat
15. 01. 2012 18:58

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

4444ef
15. 01. 2012 19:02

A Ty si,kazateli,trhni nohou!

4444ef
15. 01. 2012 19:08

Kdybyste nešmírovali na FB,tak máte klid!

zkrat
15. 01. 2012 19:09

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

4444ef
15. 01. 2012 19:19

To víš,ale já mám před sebou ještě dost času na pochopení,Ty senilo!

zikmund
15. 01. 2012 19:41

Hehe, ty už si s tím zkrate taky dojdi. Jsi se vžil do role duchovního vůdce a ochranitele tak, že ztrácíš soudnost. Za svoje migrény můžu asi tak hodně jako ty za svou hluchotu ty drne. Srandu s popelnicí jsi vzal tak vážně, jako bychom ty psy fakt sežraly. To, že bych psovi nějaký holky někdy přála smrt je lež. Kvůli jinému názoru jste se neustále do nás naváželi vy dva a to i v případě, že jsme si vás nevšímaly. Jsi povahou provokatér a dělal jsi přesně totéž, co děláš i teď = vyrejpávací výjezdy na Plesk. Neměla jsem zapotřebí přát někomu smrt, protože mi byla ukradená ta holka se svým názorem i ty. Když jsme se stáhly na soukromý chat, abychom od tebe měly pokoj, ještě dva dny jsi na diskusi řval sám do tmy než jsi pochopil, že jsi tam sám a že tvůj názor nikoho nezajímá. Moje děti si umějí pochopitelně chleba namazat samy, dokonce si umějí i uvařit, ale vzhledem k tomu, že jsem vychována tak, že o domácnost se má starat žena, jsem-li doma (když nejsem v práci), dělám podobné činnosti já, protože by mi bylo hanba, kdybych seděla na netu a neměla uvařeno a uklizeno. Jestli se o tebe manželka nestará a musíš si potravu obstarávat sám je vaše věc. V podstatě je mi ukradený všechno, co jste tady ve své zoufalé snaze ublížit o mně nablábolili. Jsou to vesměs kraviny a výplody vaší fantazie založené na nějakých mých útržkovitých hláškách nebo poznámkách a v kontrastu s realitou to vyznělo spíš legračně. Když už jsi ale tak děsně šlechetný a spravedlivý, tak si všimni, že nikdo nepoužil tvoji postiženou dceru, ačkoliv vy jste si moji matku do huby vzali (ona za svou nemoc nemohla stejně jako tvá dcera za svou). I tak jsem nepochopila vaše poznámky o zalézání pod peřinu apod. To, že jsem neměla ideální dětství neznamená, že ve 46letech budu lézt pod peřinu vy psychologové. Vaši trapnost omlouvá jen to, že jste vařili z vody a potřebovali jste sem něco rychle napsat. Pa zkrate a užívej si hezké chvilky na netu. Ta holka na Plesku není nikdo z nás. Vím, že bys hrozně rád

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.