Heidi Janků v šoku: Jsem stará! Proto mě odmítají hrát v rádiu... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 27. dubna 2024

Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav

Heidi Janků v šoku: Jsem stará! Proto mě odmítají hrát v rádiu...

I takové usměvavé pohodářce jako je Heidi Janků (60) občas dojde trpělivost a umí se pěkně vytočit! Když nedávno nazpívala novou písničku a zkoušela ji nabídnout českým rádiím, pořádně narazila. Dokonce jí bylo jasně řečeno, proč ve většině rádií nezazní!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ELLA Průšová
13. 06. 2023 19:28

Na té fotografii chudák vypadá, jak po obrně, celá pokroucená, copak to nevidí a dá to sem? Tím se chlubí?

Eva Korotvičková
10. 06. 2023 01:54

Není to tím,že se to nelíbí?Jako písně Lucie Vondráčkové-Já si tě vážím.To se nedá poslouchaT.

Marce Houston
08. 06. 2023 22:09

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Marce Houston
08. 06. 2023 22:12

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ELLA Průšová
08. 06. 2023 21:29

Heidi, v 60 ti, už není člověk mladej, nedělej už diblíka, jsi už trapná!

Konvalina Jaroslav
08. 06. 2023 09:35

Oproti minulostí je různých zpěváků strašně moc. Rádia mají obrovský výběr.

Inka
08. 06. 2023 07:08

Nerada bych se kohokoliv dotkla, ale i umělecká scéna vypovídá o stavu společnosti. Různé rychlokvašky v podobě seriálových hvězdicek, komické texty a brnkání na kytaru...bum a prásk, celebrita CZ je na světě 🤣. Co na tom, že je nikdo nezná od končící hranice Česka. A jak mohla přežít Janků, její generace pěvců a pěvkyň... nemá smysl hádat. Buďto se dobře vdaly, nebo se držely jinou předností.
Ze všech stran chybí kvalita, hlasový fond a kde nic není, ani smrt nebere. 🧐🤣👎

Olina Vychová
08. 06. 2023 09:11

Safinka, píšete hlouposti. Heidi Janků a její generace pěvců a pěvkyň (jak pohrdavě píšete) tak to byli páni ZPĚVÁCI a ZPĚVAČKY .. to bývala krásná hudba a opravdové písně. A teď??? To řvaní, žádné melodie, přiblblé texty, atd, tak to je něco??? Teď to není žádná kvalita, pouze hnus ... vyřvávat a bez krásných textů to umí každý blb obecný

lpitriska
08. 06. 2023 11:47

Ano v generaci Heidi je hodně skvělých zpěvaček , ale Heidi? Prosím vás znáte z hlavy aniž byste zagooglila jinou písničku než Když se načančám? Já ne. Hlasově slabota , pohybem dobrá ,ale jak ze sebe furt dělá diblíka s tím je trapná. Ale každý má svůj vkus to nelze nikomu brát. Tak jestli ji miáte ráda ,hezkej poslech přeju.

martin smirnov
08. 06. 2023 05:40

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lpitriska
08. 06. 2023 11:49

já ji slyším každý rok při pohádkách ,kde zpívá Když se načančám a když byla praneteř malá ,tak ji chtěla asi ve 2 letech pořád poslouchat tu písničku .

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.