Remundová z Kukaček u konce s dechem: Manžel pryč, na vše sama | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 28. dubna 2024

Svátek slaví Vlastislav, zítra Robert

Remundová z Kukaček u konce s dechem: Manžel pryč, na vše sama

Herečka Sabina Remundová (50) momentálně září v druhé sérii oblíbeného seriálu Kukačky. Mimo to hraje v divadle, točí nový seriál a musí se starat o děti a domácnost. Oporu v manželovi, scénografovi Adamu Pitrovi, bohužel nemá.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Zuzana Stará
05. 04. 2023 15:12

Nic zvláštního,to bylo dříve zcela běžné,muž vydělával peníze a žena táhla všechno ostatní a vydělávala přitom také. Mně to nevadilo,byla jsem na sebe pyšná,že to všechno zvládnu,až dnes,když vidím,jak mladé rodiny žijí,že se i tatínek zapojuje,tak si uvědomuji,jak byla moje generace žen hloupě obětavá.
Na druho stranu,když manžel už není,poradím si se vším kolem bytu i domu,protože jsem prostě vycvičená.

Alva
04. 04. 2023 17:15

Jak si to zařídila, tak to má, ovšem paní Remundová by měla dělat něco se sebou, jinak na tu váhu doplatí.

jity
06. 04. 2023 13:17

Může na váhu doplatit a nemusí, moje teta nedavno zemřela. Měla celý život nadváhu a občas si zakouřila, přesto se dožila úctyhodných 86let.

nika70
04. 04. 2023 14:34

Prostě takovej sobeckej chlap, který žije tak, jak vyhovuje pouze jemu.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.