Vondráčková bez synů! Šafářová šla s pravdou ven | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 25. března 2023

Svátek slaví Marián, zítra Emanuel

Vondráčková bez synů! Šafářová šla s pravdou ven

Bývalá tenistka Lucie Šafářová (35) se nedávno ukázala na křestu knihy Desatero fair play. Doprovázel ji nejen manžel Tomáš Plekanec (40) ale i obě jejich děti Leontýnka a Oliver. Blondýnka ochotně odpovídala na všechny dotazy, které se týkaly nejen dětí a sportu, ale i blížících se Vánoc.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Adrianat
01. 12. 2022 14:43

Tak mater tisícročia nechcela pustiť synov v kanade na noc s otcom a babičkou až jej súd povedal, že áno ty hviezda, aj otec smie byt s detmi. A už sú s nimi min druhé Vianoce tomáš mal na instaci zábery akí boli chlapci šťastní s celou veľkou rodinou v Brne, tak kľud. A Tomáš musel bojovať aby bol s chlapcami

gutermann
01. 12. 2022 13:49

Aha se zase trapne snazi.. Normalka, jednou mama, podruhy tata, co je na tom divnyho? Kluci tim padem maji dva Jezisky vzdycky, jeden den pred Stedrym dnem s jednim a druhej den nato s druhym, co se da delat, tak jim to tatka nalajnoval. Je toho hodne, stridavkari to proste maj na stridacku, at zijou otcove roku! 👏🏻

fany22
01. 12. 2022 15:09

Aha se snaží, protože je tady skoro stoprocentní záruka, že naběhne pár šílených fanynek nebo rodina, aby si kopla. A už to tady frčí. A o to přece jde.
Jestli je to normálka, že jednou máma, podruhé táta, a děti mají Ježíšky dva, jako, že j e , a taky nevím, jak by to mělo být jinak, je Váš komentář, že jim to táta nalajnoval, a ať žijí otcové roku! nesmyslný, jako ostatně často.
Pokud bylo něco odsouzeníhodného, tak tedy ty Vánoce v 2018, když Vondráčková po všem Tomášově snažení zařídila klukům na just Vánoce na Kubě pod palmou.

Petr Prouza
02. 12. 2022 18:50

Co tady zase lžete, vždyť byl na Vánoce v Kanadě s Šafářovou a kluci také s ním. Vaše komenty jsou tedy "věrohodné" .

fany22
02. 12. 2022 19:16

Nelžu nikdy, Prouzo. Nepotřebuji to. Po všem dlouhém prošení a domlouvání, jestli by s kluky na Vánoce nepřijela, když Plekanec, jejich živitel, tady pracoval, mu přestala odpovídat na maily, a když si tedy udělal volno, a oznámil, že přijede za nimi do Kanady on , překvapila ho, že oni ale poletí na Kubu. Musel se obrátit na soud.
A ten rozhodl, že otec má stejná práva jako matka. Že Lucinka s kluky nemůže zacházet jako se svým výhradním majetkem a otce pasovat jen na posílání peněz. A to přece chtěla, že?
Pamatujeme si přece její výrok: “Chci rozhodovat sama, nechci se otce kluků na nic ptát. Rozhodování je pro mě důležité.”
K tomu se taky vztahovala ta situace, jak píše Adrianat.
A Vy ze sebe nedělejte ***amotu. Od začátku to pilně sledujete, a všechno to velmi dobře víte.
Možná, že taky patříte k jejím rádcům

Petr Prouza
02. 12. 2022 19:22

Zdá se, že víte toho víc, jak oni dva. Máte zajímavou náplň života, tak jen tak dál.

Dianthos
02. 12. 2022 23:37

Prouzo, nevěřím, že máte takovou sklerózu. Takže chcete manipulovat veřejným míněním a fakty. Kluci byli na ty vánoce v Kanadě jenom proto, že soud Vondráčkové zakázal je vyvézt ze země, protože by to byl únos a zabavil jim pasy. A i tak jim dělala problémy, nechtěla nechat kluky s tátou přes noc. I to musel řešit soud. Ale to moc dobře víte.
On čas leccos zhojí, ale mozky zase tak rychle negumuje.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.