Fanoušci bijí na poplach: Strach o Nagyho! Mele z posledního? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Fanoušci bijí na poplach: Strach o Nagyho! Mele z posledního?

Slovenský zpěvák Petet Nagy (63) měl nedávno koncert v pražském Divadle Hybernia. Fanoušci z jeho vystoupení ale vůbec nebyli nadšení. Spíš naopak zpěváka pořádně zkritizovali. Za co?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Uživatel_973012
22. 11. 2022 21:24

Proč Meky? Miroslav, ne? A proč pořád mlel slovensky, když hodně let bydlel v Praze v Čechách?

ian irak
23. 11. 2022 07:31

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Eva Samková
22. 11. 2022 19:56

Tak tohle není pravda a je to od vás vyloženě zákeřné a sprosté! Jak se může někdo živit lží???!!! Byla jsem osobně na tomto koncertě a byl to super konzert, což jsem i Petrovi napsala. Lístky celkem (4) jsem měla v druhé řadě, koupené už půl roku dopředu. Konzert byl naprosto skvělý a bez výhrad jsme si ho užili. Byla jsem i jedna z těch co na Petra po koncertě čekali a kterou mrzelo, že mezi nás nepřišel, v té době jsem ale netušila, že nám nějaká paní ze zákulisí slíbila že Peter přijde, aniž by to s Petrem konzultovala. Peter krásně odepsal, vše bylo jasné, jednalo se o nedorozumění. Tečka! A já si také uvědomuji, že není Petrovou povinností chodit po koncertě mezi fanoušky, přesto Peter patří mezi umělce, který mezi nás téměř vždy a rád chodí. Je vidět, že nemáte o čem psát, tak hledáte za každou cenu nesmysly a kopírujete "senzaci" te slovenského bulváru!!! A i kdyby, někdo napíše svůj názor a je to čistě jeho názor a vy a vám podobní se toho chytnete jak *** košile! Proč nezmiňujete tu horu pozitivních reakcí nadšených fanoušků a chytáte se jen jednoho negativního názoru !!!??? AHA 🤮

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.