Gottová je v klidu: Vzduchem létají desítky milionů | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 1. prosince 2022

Svátek slaví Iva, zítra Blanka

Gottová je v klidu: Vzduchem létají desítky milionů

Dědictví po Karlu Gottovi (†80) rozhodně nebylo malé. Oproti tomu, co však zpěvák své rodině vydělal posmrtně, šlo o celkem zanedbatelnou částku. Tři roky po jeho skonu vyneslo jeho jmého už neuvěřitelných 85 milionů korun!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

jity
01. 10. 2022 12:04

Nějakou dobu už byl klid a zase se bude někdo starat o Gottovo peníze, do kterých je vám úplný h.... Nechte ho spát a hanainge ty už se uklidni. Gott už nikoho nemiluje a obzvlášt nějakého cvoka, miloval svoji rodinu, tečka.

hejhej
01. 10. 2022 18:26

jity:

Milla
01. 10. 2022 05:24

Hanainge je poněkud duševně vyšinutá fanynka z Německa ovsem kam na ty bláboly chodí ti ostatní...Chce to silný žaludek podporovat Dominiku po tom co už všechno stihla předvést stejně jako to chce slabou hlavu nechápat proč K.Gott nechal malým holčičkám mnohem více-protože během života už do Dominiky nastrkal hromadu peněz a tak už má dost vybráno.Zdědit šest milionů když už dřív dostala byt a hromadu peněz má být křivda?

lekno
01. 10. 2022 12:05

Milla : O slabé hlavě lépe mlčet, když si to neumíte spočítat.. Minikousek z obrovského koláče - co dostala Dominika. Koláč se měl ale rozdělit podle českého práva všem právoplatným dědicům a děti měly dostat stejné podíly. To se nestalo, Dominika místo d. podílu obdržela drobek. Protože měla právní nárok na mnohem víc než bylo to, co dostala. No p. Blana Kr., matka Ivany - ta shrabla z koláče podíl, přičemž ona dědička nebyla. /Pozemky a nemovitost v Doubicích/. I tenhle kšeft mi přijde jako křivda vůči Dominice. Ivana má doživotní přísun peněz taky z tantiémů, dostala toho moc. Ale Dominice nedopřála její ze zákona právoplatný děd. podíl. A jak se též zachovala k bývalé domácí jejího manžela.. Manipulace a zavádějící informace.. Obhajovat něco takového zvládá možná bez těžkostí - dutý mozek..

Martina Tesarova
30. 09. 2022 20:05

Národní vdova Ivana moc dobře věděla, proč setrvávat s Gottem!!!! Je to parazit , který měl moc dobře spočítáno co všechno se stane až pan Gott zemře.Prachy , prachy a prachy.Moc dobře věděla, že když ho utáhne ve svých 24 letech , že když je on o 37 let starší , že také dříve zemře a ona bude ve 42 zaopatřená vdova.Tohle byl kalkul jak blázen!!!!

1pravda1
30. 09. 2022 19:56

nejhorší na tom jsou ty její kecy, co předváděla, když se dozvěděla, že Gott má rakovinu, místo aby mu zajistila klid, tak všude žvanila, že nemocný Gott už nemůže vydělávat a dokonce před ním řekla paní Jandové, která se mu celý život starala o domácnost, a které slíbil, že ji když má díky službě u něho nižší důchod, tak jí bude nějakou částkou přispívat... IVANA JÍ ŘEKLA, ŽE ŠKOLY PRO HOLKY JSOU DRAHÉ A PENÍZE NEJSOU!!! - TOTO JE NEODPUSTITELNÁ LEŽ NA STARÉ PANÍ, která pro Gotta udělala hodně... i na tu zlatokopku se doufám vaří voda...

1pravda1
30. 09. 2022 19:59

ve stejném stylu byla okradena dominika - táta je nemocný, nemůže vydělávat bez co ti dávám, jinak taky nemusí být nic... jinak dominika je jeho dcera a kdyby dědila dle zákona, tak by to bylo spravedlivé... lži ivana stejně chodí kanálama

uschi
04. 10. 2022 00:16

To jsem ani nevěděla, že toto udělala Gottově v podstatě celoživotní hospodyni. To je ubožačka, miliarda je fakt hodně málo, chudinka Macháčková s dcerami by živořila, kdyby přispěla pár tisíc k důchodu paní Jandové.

Alva
30. 09. 2022 18:40

hanainge- tento blábol tady píšete několikrát do měsíce, vemte si prášek a je třeba s tím něco dělat, protože to soudný člověk nevyplodí.

hanainge
30. 09. 2022 14:47

Výše uvedený článek částečně není pravda, protože je fakt, že Ivana Macháčková nikdy nebyla manželkou Karla Gotta, protože Karel Gott ji nikdy nemiloval a obráceně. Ivana Macháčková je absolutní sobecký a zlý člověk a pro Karla Gotta nic neudělala!

Ivana Macháčková chce lidi jenom využít a má poměry v ložnici s muži, které pracují v médiích a s tím už často Ivana Macháčková nechala zhotovit a zveřejnit fotomontáže i padělané videa s Karlem Gottem a dětmi. Film „Karel“ taky částečně je padělan. Ivana Macháčková nic nezdědila od Karla Gotta. Ivana Macháčková musí se velmi stydět! Ivana Macháčková se zasloužila o tom dostat velkou trest a nyní konečně Ivana Macháčková dostala trest od Pána Boha!!!

Dále je fakt, že Ivana Macháčková nic neorganizuje. Předtím, než Karel Gott zemřel, Karel Gott psal, že Ivana Macháčková v souvislosti s Karlem Gottem nic nesmí!!! To řekl mi sám Karel Gott a to potvrdil i pan Felix Slováček, který se velmi dobře zná s Karlem Gottem i v soukromí už od roku 1966. Dále je fakt, že jenom Dominika Gottová je jedinou dcerou Karla Gotta. Správným otcem Charlottky Elly je zpěvák Martin Pošta. Karel Gott bohužel akceptoval falešné a hloupé divadlo s Ivanou Macháčkovou a dětmi jako „rodina Karla Gotta“ na veřejnosti, protože když Karel Gott byl mladší, Karel Gott zažil s ženami strašně špatné zkušenosti a proto Karel Gott chtěl mít klid a Karel Gott opravdu žil sám. Mezitím Karel Gott se omlouval za falešné divadlo na veřejnosti s Ivanou Macháčkovou a dětmi, protože Karel Gott to moc lituje. Karel Gott ve skutečnosti miluje dámu, která žije v Německu.

dadulka111
30. 09. 2022 15:40

Co je to za blábol?

hejhej
30. 09. 2022 16:24

hanainge:
Neskutečný blábol. To máš z chlastu , z drog nebo retard od narození ??

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.