Dohra vzpomínkového koncertu na Waldu: ÚTOK na Matuškovou | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Dohra vzpomínkového koncertu na Waldu: ÚTOK na Matuškovou

Na koncertech, které má v posledních dnech po celém Česku, vzpomíná na svého bývalého manžela Waldemara Matušku (†76). Během turné po rodné zemi ale Olgu Matuškovou (73) vytočila doběla recenze hudebního publicisty Josefa Vlčka (71). Ten si kopl do galavečera k připomínce Waldových nedožitých 90. narozenin v pražském Divadle Broadway.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Jaroslav Vašíček
15. 10. 2023 12:03

Nechci se nijak dotknout Olgy,kterou mám celkem v úctě,ale musím kostatovat,že co se s ní dal dohromady už to nebyl ten náš Walda,kterého jsmě měli rádi.

AHel
22. 09. 2022 19:40

ten syn je opravdu prapodivný, myslím, že se celý jeho život "hrálo" na tatínka, tak nebyl čas na kluka a tak je z něho jedináček resp. normální ujeťour, ujelo mu už všechno, věk, rodina, atd. Na podiu nemá co dělat, v hledišti ano. Pokud ITák zpíval, tak to je trapas .
Je mi ho v podstatě líto, žil ve stínu otce, nenormálně...

lekno
22. 09. 2022 11:43

Nemám pocit, že by si p. Olga myslela o sobě, že je nadčlověk, nebo něco podobného. A jelikož mi tu někdo nedávno vyčítal, že ji obdivuji, co nesedí, spíš bych řekla, že mi je docela sympatická, tak ještě dodám, že se mi líbí ten její bílo-květinový kabátek z videohovoru. Pasuje dokonale s kabelkou. Brala bych podobný, jen delší střih. Hezký bílo-květinový potisk.. Paní Olge sluší, má dobrý vkus.

lukkasso
22. 09. 2022 10:40

Ještě bych dodal že by si o sobě Olina nemusela furt myslet že je bůhví co /není/!!!!

illenne
23. 09. 2022 11:27

Milan Hříbal V podstatě nebýt Waldemara Matušky, tak o nikdo neví. Žije nejspíše z jeho slávy.

uschi
25. 09. 2022 21:58

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lukkasso
22. 09. 2022 10:38

Já si taky nemyslím že by Olina neuměla zpívat ..slyšel sem daleko horší zpěvačky.
Co se týka Vlčka tak ten mi nevadí naopak bylo super jak se vyjádřil např.o Haně Zagorové v dokumentu na Nové nebo jak jeji celoživotní velkou popularitu po její smrti přirovnal ke Karlu Gottovi.👍👍Hold Olina mu asi nesedne😀😀

lekno
22. 09. 2022 10:25

Myslím, že P. Olga umí zpívat. V Čechách, kde se jako zpěvačky úspěšne prosadily též ženy, jejichž hlasový rozsah byl dost slabý, nezvládaly více než těžko 1,5 oktávy, případně tam byl sigmatismus nebo jiná porucha výslovnosti - je paní Olga taky dobrá zpěvačka, která zazpívá i náročnější melodie. Není potřeba jí skládat speciální verze písní - na 1 stupnici.. Ten kritik je nějaký hudební umělec ? Pokud vím, není zpěvák, není skladatel hudby. Má jen svůj vyhraněný vkus, který předhazuje přes média veřejnosti. Nezajímá ho asi fakt, že každý má vlastní vkus a co se nelíbí jednomu, může se líbit jinému. P. Olga - zpívejte, máte zvonivý hezký hlas a cit pro hudbu. Kdo nechce, nemusí vás poslouchat. A měl by ve veřejné kritice alespoň dodržet základy slušnosti, do které nepatří hrubé urážky a lež.

travina
22. 09. 2022 12:33

lekno, naprosto s vámi souhlasím. Byla oblíbená a koncerty s KTO byly vždy skvělé. Namyšlená rozhodně není, vždy vystupovala velmi mile a hlavně ... Matuška ji miloval a byl s ní šťastný. Teď je ve zvyku každého jen pomlouvat, ale myslím, že to dělají pouze mladí, ti co pamatují její a Matuškovou éru, ti to určitě nedělají.

lekno
22. 09. 2022 13:40

travina : Dík za souhlas. Výjimečně se někdy shodneme. I to se stává. Mějte se hezky.

travina
22. 09. 2022 14:23

lekno, taky se mějte hezky, až mne to překvapilo, že jsme se shodly , třeba toho bude do budoucna víc

Martin Tesar
22. 09. 2022 07:27

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Hannahi Ind
22. 09. 2022 09:24

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.