Žilková a Stropnický u soudu: Podraz od manžela! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 25. září 2022

Svátek slaví Zlata, zítra Andrea

Žilková a Stropnický u soudu: Podraz od manžela!

Setkání, které muselo Veroniku Žilkovou (60) bolet! Poprvé od rozchodu se potkala s Martinem Stropnickým (65) a snažila se to ustát. Když jí chtěl podat ruku, raději dělala, že to nevidí. Čas totiž ještě nezahojil ránu z rozchodu, který vnímá jako podraz. Šokovala ji však jeho náhlá žádost o rozvod!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

miroslava13
22. 08. 2022 16:44

neměla si ho žilková brát. už před ní se s bývalou ženou rozvedl kvůli Kolářové, pak si bývalku znovu vzal a zase se s ní rozvedl. ani děti se s ním moc nestýkali. A ted to samé udělal žilkové.....a ona o něj stále stále? I když on žije s jinou už dlouho a lže jí??? Hnus. Jak nás tento pitoma může reprezentovat??

fany22
18. 08. 2022 13:34

5578877 - pokud chcete diskutovat, snažte se o věcnější pohled na věc, neprskejte nesmysly. A nezahánějte lidi s jiným názorem pryč.
Stropnický nemusí být zrovna ideál, ale spočítat mu za život čtyři ženy a označit ho proto za bezcharakterního chlípníka, z Vás dělá osobu poněkud jednoduchou.
A ani není třeba připomínat, že Žilková měla těch vztahů a avantýr za život určitě daleko víc, to za prvé.
Za druhé - je docela dobře možné mít rád milenku i manželku. ( A případně se tím i trápit.) Že si to nedovedete představit, značí velmi nízký věk nebo velkou neznalost života a psychologie.
Za třetí - ve fungujícím manželství se úplně samozřejmě lidi radí o tak závažné věci, jako je prodej celou rodinou užívané a milované chalupy, a respektují navzájem svůj názor. Snaží se o kompromis, nedělají si naschvály. Postoj budu si dělat, co chci, a ty mi do toho nekecej, už signalizuje nesoulad, odcizení. Vaše vzteklé vyjádření, že mu do toho nic nebylo, opět potvrzuje výše uvedené.
Za čtvrté - o tom, jak dalece bylo manželství Stropnických funkční, vědí nejlépe ti dva zúčastnění, ne někdo jiný, i kdyby to měl být třeba příbuzný. Navíc - jsou to přece herci. Náhlý odjezd z Izraele byl celkem dost napovídající, navíc, když Veronika přednesla asi čtyři odlišné důvody.
A za páté a asi nejdůležitější - Veřejnosti do toho nic není, proč se pár rozchází. Nemá to být předmětem celonárodní diskuse. Ale tím, že to jeden z nich opakovaně primitivním způsobem komentuje, dělá ze sebe trpitelku a oběť, toho druhého neustále napadá a obviňuje nebo dokonce i lže (ano, Veronika není první), vyzývá úplně logicky ty původně zcela neutrální k reakci, aby připomněli, že ta “oběť” taky není zrovna lilium, a že její chování je trapné.

Amis Amis
17. 08. 2022 16:27

Pani Žilková je distingvovaná a sympatická žena a herečka a nezaslúži si urážlivé komentáre, najmä keď prežíva veľmi bolestivé obdobie života, ktoré ju postretlo náhle a nečakane v roli obyčajnej ženy, manželky a matky. Ako herečka je zvyknutá na médiá, tie ju neustále atakujú a žiadajú od nej vyjadrenia, preto nemá problém aj o svojej osobnej citlivej téme hovoriť verejne. Ak nechcete, nemusíte bulvár čítať. A o podraz zo strany akéhokoľvek manžela voči manželke na celom svete ide, veď všetci, čo sme o tom čítali, vieme, ako podlo prebehlo jeho " odtrhnutie sa " z manželského chomúta, z roli manžela, otca, živiteľa a ochrancu svojej rodiny. Manželku a dieťa hodil bezcharakterne pán veľvyslanec, verejná osoba, cez palubu, lebo sa mu pár rokov pred smrťou zapálili lýtka a zodpovednosť padla do gatí. Mal peknú, milú, šikovnú ženu aj dieťa, fungujúce manželstvo a žiaden dôvod na jeho rozbitie. Pani Žilková, klobúk dole pred vašou rozvahou a statočnosťou, že ste ho po osobnom stretnutí ručne nezmaľovali, alebo aspoň nenakopli dobre mierenou ranou medzi nohy, kde sa mu sústredí celý mozog, ak vôbec nejaký má. A tým myslím každého chlapa s takýmto charakterom. Slušnú ženu si nezaslúžia a pri mladých pobehliciach sa dlho neohrejú, tie už majú vyhliadnutú ďalšiu bohatú korisť. Keď na to prídu, už bude neskoro, zničili si sami rodinu. Vyjadrujem vám svoju podporu. Zaslúžite si oveľa lepšieho partnera, dobre, že ste sa tohto hada zbavili.

Dianthos
17. 08. 2022 17:12

Amis, zřejmě jste nepostřehla, že Žilková s dcerou opustily Stropnického a Izrael, aby se usadily v Čechách. Nechaly ho tam samotného. Žilková navíc prodala, přes jeho protesty, rodinnou chalupu. Vzápětí vydala knihu, která ho ponížila. Protože žena s takovou minulostí, kterou veřejně odhaluje, je v diplomatických kruzích nežádoucí. Žilková způsobila, že se do Stropnického života nehodí. A Kordula odmítla být u otce a studovat tam.
Takže opustily ony jeho, ne on je. Po dlouhé době samoty je snadné propadnout kouzlu jiné ženy.
A s tou poběhlicí... Když si Žilková začala se Stropnickým, byl stále ženatý (ač žili odděleně) a jeho žena doufala v záchranu manželství, ve kterém byly tři děti.
Tato situace vlastně vypadá stejně. Stropnický se Žilkovou už nežil, ale ona doufala v záchranu manželství. A mají jenom jedno, už téměř dospělé dítě.
Stalo se jí to, co před lety udělala jiné ženě. Nic horšího.

Uživatel_5578877
17. 08. 2022 18:15

Dianthos ,máte to popletené, a píšete nesmysly. Žilková odešla z Izraele kvůli své mamince, která vážněji onemocněla, aby se mohla o ni více starat. P.vyslanec je chlípník celý život ... postupoval takto .... svatba s L.Borovcovou, narodily se děti, pak se ale zamiloval do D.Kolářové a rozvedl se k vůli ní a Kolářová se zase rozvedla s Ornestem. Asi po 2 letech se ale rozešli a pan velvyslanec se s prosíkem zase vrátil domů k .L.Borovcové a narodilo se další dítě. Ale protože "vážený" pan velvyslanec je nestálý ka.nec, tak opět odešel jinam a to k pí.Žilkové. ONA ho od rodiny neodvedla, jste na velkém omylu!!! No a nyní si na stará kolena opatřil mladici a ještě si naiva myslí, že ho ona miluje. Opouští rodinu, aby si ještě něco "užil", to jsou prosím jeho slova!!! Je to hajzl, protože když sem jezdil a Žilková za ním, tak vždy dělali takzvané živáky ... videa, při kterých jim psali lidé otázky. Na instagramu jsou k dohledání!!! Byl nesmírně sympatický, krásně na svoji ženu mluvil, jeho otázky od pisatelů byly vždy krásně odpovězeny, házel při tom i zamilované pohledy na svoji ženu ... spousta žen psalo, že jim to krásné manželství závidí a že to je výhra na stáří!!! ON se jen krásně ( teď už se ví, že lživě) usmíval. No byl poslední živák, pak odjel a brzo za ním jela Žilková s dcerou na tu dovolenou .... a po ní napsal ten "rozcházející email" . Takto by se nezachoval žádný slušný chlap!!! Mít v té době skoro rok milenku a tady dělat, jak je vše krásné a jak svoji manželku a celou rodinu miluje a přitom si v hlavě sumírovat situaci, jak ten rozchod provede, tak to se panu "váženému" velvyslanci úžasně povedlo!!!!!! A takový to podrazák reprezentuje naší republiku? FUJ!!!!! Pí.Žilková je výborná herečka, bezva ženská, já vím, bolí to, zrada vždycky bolí a kór taková!!!!! A vy všichni co píšete ty hnusy si už dejte pokoj, NIC o nich nevíte!!!!

Dianthos
17. 08. 2022 18:54

Žilková ho od rodiny neodvedla, ale on odešel k Žilkové? Na to přece musejí být dva. Rozvedený nebyl ani jeden. Tady není na místě soudit, kdo z nich je horší hříšník.
Ale stalo se jí teď totéž, co udělala Borovcové.
Žilková sice odjela z Izraele s tím, že se postará o obě matky, ale také se psalo, že se vrátí Kordula, která tam bude chodit do školy. Paní Stropnická se vrátila do pečovatelského domu poměrně brzy a Žilkové maminka cirkulovala mezi všemi třemi dětmi. V tu dobu už tam Žilková nebyla potřeba. Už se mohla, i s Kordulou, vrátit. Stará maminka má množství dospělých vnoučat, které také mohly vypomáhat v péči o ní. Jenomže Žilková si asi myslela, že její manžel vedle sebe nepotřebuje ženu. Že mu stačí hovory na internetu a emaily.
Jejich hovory hledat nebudu, mohli to hrát na diváky oba dva. Ale také je pravděpodobné, že jí měl Stropnický v tu dobu stále ještě rád. A možná má i teď. Ale už jí nemiluje a neumí si představit se vrátit do jejího života, kde pro něho ani není místo. Jejich domov totiž Žilková dala k užívání jednomu ze synů a sama s Kordulou žije v malém domečku, kam předpokládala, že se nastěhuje po návratu i její manžel. Chalupu prodala proti jeho vůli.
Také je podstatné, jestli ta zamilovaná videa točili i po vydání Žilkové knihy.
Prostě ona ten vztah zadupala do země a teď se diví.
Jak dlouho je s milenkou, asi vědí pouze oni dva. A je pravděpodobné, že je Stropnický měl rád obě a vztahu s mladou ženou nedával budoucnost. Až si pak uvědomil, že se Žilkovou už žít nechce a nechce zahodit krásnou lásku. Ženu, která ho obdivuje a nezachází s ním jako s pátým kolem u vozu.
Nehodlám mu dělat obhájce, ale měli bychom se na to dívat s nadhledem. Rozhodně nepodléhat výlevům Žilkové, které si, navíc, odporují.

Uživatel_5578877
17. 08. 2022 20:09

Neděláte Stropnickému obhájce? To děláte a dost trapně! A co je vám do toho, kolik má stará paní vnoučat a kdo se o ně stará? Jste cvok a NIC vám do toho vůbec není!!! Prý nechtěl zahodit krásnou lásku, bože vy budete zřejmě podobný vykuk., Krásná láska s mladou ženskou, která ho akorát využívá, ó, jak jste chlapi blbí a naivní!!!!!!!! Nemá cenu s vám diskutovat, ale buďte tak laskav, když nevíte ty věci a situace přesně, tak se do toho nepleťte. Jen pro upřesnění .. ano, ta zamilovaná videa byla až po vydání knihy ... mít rád milenku a zároveň manželku, je naprostá hovadina. Do prodeje chalupy mu vůbec nic nebylo, protože nebyla jeho!!!!! Ta patřila pouze rodině Žilkových, dokonce ji více jak před půl stoletím stavěl starý pán Žilka ... otec pí. Žilkové. Takže vaše tvrzení jsou všechny mylná, každé se dá vyvrátit, jste se vším totiž vedle, jak ta jedle. Tak už buďte laskavě zticha a ty vaše výmysly si pište akorát doma do šuplíku.

Dianthos
18. 08. 2022 09:53

Nějak s Vámi zmítají emoce, když ani neporozumíte textu. Píši, že mu nechci dělat obhájce, ne to, že ho nedělám. Můj názor je, že se máme dívat na věci s nadhledem. Nepromítat do druhých lidí své emoce, osobní negativní zážitky.
Jak můžete vědět, co k němu mladá žena cítí? Není to tak, že ho využívala spíš Žilková s tou svou velkou rodinou? Nová přítelkyně ho může obdivovat, zatímco Žilková se nezabývá jeho názory. Například ta chalupa, ač Žilkové, tak Stropnický tam jezdil řadu let a měl jí rád. Prodala jí proti jeho vůli. Tři měsíce s ní pak nepromluvil. A její kniha? Nechtěla ani, aby jí četl! Manžel nemá mluvit manželce do toho, co z osobního života zveřejňuje? On má společenské postavení a mají spolu dceru, které ta matka dává určitou společenskou úroveň. To tedy Žilková předvedla. I na festivalu, kde jí oblékla jako šestnáctiletou kurtizánu. Dům, ve kterém žili, jejich společný domov, přenechala svému synovi. Zeptala se manžela na názor? Souhlasil s tím? Pokud se takto ke Stropnickému chovala, co očekávala? Že sklopí uši a bude jí stále milovat a obdivovat?
A jestli jste nikdy nezažila lásku ke dvěma lidem najednou, kdy ke každému cítíte něco jiného a oba dva milujete a stojíte před těžkou volbou, který je ten pravý, tak byste neměla druhým radit. Nerozumíte životu.

Dianthos
17. 08. 2022 13:49

Náhlá žádost o rozvod? Rozešel se s ní v březnu, ona řekla, že žádost o rozvod nepodá, ať to udělá ten, kdo chce volnost. Čekala snad něco jiného než to, že Stropnický při první návštěvě republiky ten rozvod podá?
Ovšem tím, že to podal v den nesmyslného soudu o střídavou péči, se kterou nesouhlasí, jí pěkně doběhl. Rovnou mohli domluvit termín na soud o určení péče po rozvodu, který proběhnout musí.
Takže si Žilkovou pěkně namazal na chleba.
Nejenom, že se nekoná žádná senzace pro bulvár, žádné drama v soudní síni, ale bude mít klid až do listopadu, kdy se vyřídí formality nutné k rozvodu.
O čem bude Žilková až do toho listopadu perlit do bulváru?

amba
17. 08. 2022 10:22

Žilková je obyčejný parcha.. Jde jí jen o jeho peníze... je dobře že jí kopl do zadele.

Martin Tesar
17. 08. 2022 07:54

"chudák" Žíla nehrála ona v tom filmu když rozvod tak rozvod? Je přece jasný když někdo podá rozvod tak se ruší soud o péči do rozvodu 😂 A překvapení to není Stropnický není blbec

ovoce111
17. 08. 2022 07:43

Jaký podraz? Bába pere od začátku špinavé prádlo veřejně, co čeká. Sama si může zamést před vlastním prahem, to samé její Aguš a Kordulu nabízí veřejně jak bordelmamá.

robin5
17. 08. 2022 07:05

Čemu se Žilková diví? Stále mlela, že žádost o rozvod musí podat Stropnický, tak to udělal.

fany22
17. 08. 2022 06:16

V čem přesně spočívá ten podraz? Od března se skloňuje slovo rozvod, a “když se chce rozvádět, ať si žádost podá sám”.
A jaký šok?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.