Zoufalá Eva Burešová: Konec aktivního života | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Zoufalá Eva Burešová: Konec aktivního života

Co nevidět přivede na svět druhé dítko. Byť má Eva Burešová (29) porod už »za pár«, snaží se stále žít aktivně. Jenže jak sama zjišťuje, už to vůbec není tak jednoduché! Nejen obrovské těhotenské břicho jí dává zabrat.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ella
23. 08. 2022 17:43

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Martin Tesar
14. 08. 2022 08:50

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Shane26
14. 08. 2022 04:28

Ty jo! V 29 čeká už druhé dítě a chová se jako nezkušené prvnička! Ony jiné ženy nebyly těhotné nebo byly protekčně bez problémů?!🤔
Připomíná mi jistou Julii Červenou, která psala sloupky do Metra, myslím v r.2014. První byl nadepsán: "Jmenuji se Julie Červená, je mi 30 a jsem singl!"
Postupně někoho klofla, pak jen ona sama ze všech žen světa prožívala strasti jiného stavu, takže velmi podrobně popisovala své nevolnosti, až ji člověk litoval, že snad v příští chvíli vydechne duši, tak mladá! Problémem pro ni bylo shromažďování výbavičky pro miminko, pak jeho krmení, kdy za příprava sunárku byla na Michelinskou hvězdu. Pak k tomu musela vařit oběd i manželovi, pak prožívala další trable vdané ženy (v tom světě jediná!)...
A Metro jí stàle poskytovalo prostor! Bůh či Satan nás ochraňuj od takové kdákalky! Její muž musel být děsně zoufalý, když si tuhle pí redaktorku vzal! Ani ta její zřejmě věrná karikatura neukazovala nic, co by mi bralo dech a to už jsem měl šest křížků!

HastaManana
13. 08. 2022 14:51

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

kuropatka
13. 08. 2022 06:50

Já vám něco povím Mě a spoustu dalších lidí tohle vůbec nezajímá stejně jako Hanychová Nedvěd atakdále S pozdravem Petr Vaněk z Brna PS nepište o tom

ella
13. 08. 2022 15:53

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Martin Tesar
12. 08. 2022 06:54

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.