Senior se zatím marně domáhá peněz po zemřelé manželce: Strach o úspory! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 4. května 2024

Svátek slaví Květoslav, zítra Klaudie

Senior se zatím marně domáhá peněz po zemřelé manželce: Strach o úspory!

Pohřbil manželku (†75), dlouhé měsíce trvalo vyřízení dědictví. Teď se Karel Bobál (80) z Tachovska obává, aby se dočkal peněz, které se ženou naspořili. Když se ptal na převod z jejího účtu na svůj, pracovnice pošty s ním vyběhla!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

grauwolf
17. 07. 2022 06:57

Po smrti otce jsem šel rušit účet na poštu v Blovicích, bylo to velice nechutné,obsluha mi žádala abych si účet ponechal, odmítl jsem, třikrát jsem musel ověřovat podpis na přepážce, každé ověření zaplatit,.....

ovoce111
15. 07. 2022 12:26

U ČSOB jsem to měla při dědictví taky tak. Dokonce mi volali, že mi zapomněli dát podepsat jeden formulář, dokud nebude, neprovedou převod, žádná omluva, ještě byla naštvaná, že nepřijdu ještě ten den. Nechápu, v době počítačové, co může tak dlouho trvat. Jediné, co klienta napadne je, že si zadržují peníze klientů.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.