STAN zmítá jedna kauza za druhou: Potápí se Rakušanovo hnutí? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

STAN zmítá jedna kauza za druhou: Potápí se Rakušanovo hnutí?

Starostům a nezávislým, kterým šéfuje Vít Rakušan (44), se lepí smůla na paty. Během půlročního vládního angažmá potkalo hnutí několik kauz včetně korupce a úmrtí jeho vlivného člena Věslava Michalika (†59). Přežije STAN komunální volby?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

AHel
20. 06. 2022 07:46

...chobotnici jsme tu ještě neměly, organizované spiknutí za účelem okrádat stát, že odstoupil Gazdík je málo, odstoupil na základě zoufalého neomluvitelného a s vládnutím neslučitelného důvodu, pokud by to neudělal, troufám si říci, že by šli občané do ulic, teď je na řadě vykulenej Rakušan, jednoznačně STAN z vlády pryč, jsou nedůvěryhodní, dovolili, aby měli mezi sebou a okolo sebe gaunery nejhrubšího zrna, není záruka, že jsou schopni se s tím srovnat, zejména, když si otvírali hubu na Babiše, tak fakt měli být bez poskvrny, už nevěřím nikomu ze STAN, když se kácí les lítají třísky, nějaká hodná starostka v horní dolní, která možná nekrade mě vůbec nezajímá, STAN musí odejít z vlády a to ten slabý Fiala nebude schopen, lepší organizovaný zločin v jeho řadách, než zase Babiš u moci, nenávist k Babišovi mu zakaluje mozek, aby STAN prohodil oknem, ubohé....on je chválí, že to začali řešit, on je to průser, které novodobé dějiny po roce 89 nezažily, jde o organizovaný zločin a on je chválí, že to STAN začal řešit, proboha, co jiného jim zbývalo.....to je takové farizejství, že se mi zvedá žaludek.

hejhej
19. 06. 2022 10:30

Rakušan a celé jeho podvodnické hnutí by mělo okamžitě z vlády odejít. Bohužel, trapný a neschopný premiér se chce držet u koryta, tak dělá mrtvého brouka. Chybí mi k těmto mafiánským kauzám STANu demonstrace - milion chvílek spí?????

AHel
20. 06. 2022 07:51

Přesně, kde je Milion chvilek????

ella
21. 06. 2022 14:12

Fiala přešel mlčky i to, co řekla Pekarová;; je potřeba se zbavit důchodců, užírají nám ze státního rozpočtu! Ti důchodci vám tu postavili domy, dálnice, prosperovalo zemědělství, přišli jste vy, všechno zničili, rozkradli a tak teď už můžou důchodci jít? Důchodci měli svůj fond důchodový, vraťte ho, Topolánek ukradl několik miliard, prý si jen půjčí, jo, ale na věčné časy!
Vláda zlodějů, premiér na dvě věci, na nic a na lejno! A krade dál, i premiér a neděje se nic!

-bello-
17. 06. 2022 18:30

Tato vláda je šílená. Rakušan, Fiala, Černochová a Pekarová patří před soud. Koalice SPOLU je šílená a korupční STAN je jen část toho svrabu . Z hlediska naší budoucnosti je prioritní otázka utečenců. A když vyrazit Rakušana, tak i Fialu!
Otevřít hranice bez rozdílu všem místo stavění stanů na hranicích bylo a je ohrožení bezpečnosti našeho státu Kolik ilegálů tady je díky Fialovi a SPOLU a STAN nikdy, nikdo nespočítá.. Ohrožení je obrovské. A nejen to - utečenci nerozumí vůbec , leckdy ani rusky a to je zvláštní, nemají ani základní vzdělání , ale stojí ve frontě na podporu a večer sedí v baru s žádostí o slevu, protože: " ja ukrajína! " Jsou v obchodě , chtějí oblečení a chtějí slevu, protože " ja ukrajína"
Fialovi se tady toulá kvanta kriminálníků a je to jak v devadesátkách! Své o nevzdělatelnosti svých spoluobyvatel ví Francie i Německo !!! Své u nás ví i lékaři a zdravotní pojišťovny. Poskytujeme nadstandardní péči osobám, které stejně režim nedodržují!!!
Brusel už kejvá na členství , protože jedině tak budou mít Zelenského pod palcem. Zelenskyj dostane podmínky pro vstup na dlouhá léta dopředu , ale Ukrajinu mu dá EU z našich peněz do pucu.Víc už zadlužit EU snad ani nejde! A Ukrajina bude časem splňovat technologie 21. století, vstoupí oficiálně ( neoficiálně už je tu ) do EU , kdy korupce se neřešit nebudou, to jsou kecy... .O zakázky na Ukrajinu , silnice, dráhu , fabriky, přehrady, elektrárny , školy ... bude v EU boj, protože každá firma dostane dotace a bude v balíku.
A všechno to začalo proto, že Brusel házel problém Rusů na Krymu . pod stůl .

-bello-
17. 06. 2022 18:32

oprava : korupce se řešit nebudou,

1pravda1
17. 06. 2022 15:25

DOST!!! RAKUŠAN OKAMŽITÁ REZIGNACE NA POST MINISTRA VNITRA!!! - už víme proč to tak chtěl - kauza se vyšetřuje přes rok, tudíž to věděl - že se policie zajímá o Hlubučka - bylo to v médiích a už jako poslanec dělal evidentně nátlak na policejního prezidenta, který okamžitě rezignoval na svoji funkci!! Doufám, že ho policie vyslechne. ....­....­....­....­....­....­....­....­....­..K tomu dnes v médiích - Redl a Hlubuček - předseda pražské organizace Stanu si platili policistu, který jim zjišťoval SPZ, které je mohly sledovat.... RAKUŠAN - POKUD POLICIE VYŠETŘUJE VYŠŠÍ VEDENÍ STANU JAKO ZLOČINECKOU ORGANIZACI, TAK PROSTĚ JE V TAKOVÉM STŘETU ZÁJMŮ, ŽE JE TO NEÚNOSNÉ.... A TO VČETNĚ BÝVALÉHO PŘEDSEDY STANU GAZDÍKA - šifrované telefony s Krejčířovou mafií, která si sehnala dokonce psychiatrický posudek o nesvéprávnosti a proto nešel sedět Redl? A přitom jednal s Gazdíkem šifrovaně o Stan a s Hlubučkem o tunelování dopravního podniku? ....­....­....­....­....­....­....­....­.. TADY JSME ZPĚT V DEVADESÁTKÁCH A FIALA SE NA TO DÍVÁ - A NECHÁ POLICII POD RAKUŠANEM? Kde jsou ti všichni chvilkaři a kulturní fronta a transparenty s Ondráčkou, který byl chvíli v žoldu s Minářem - tak také bylo nějaké tunelování fondu Lidé pro..... buď výměna stran na postu Vnitra nebo demise vlády, protože je naprosto jedno, že je nyní servilně zaháčkovaná v Bruselu - toto je větší ostuda než pád vlády

1pravda1
17. 06. 2022 15:24

KREJČÍŘOVU MAFII STAN, KTERÁ SE VE VLÁDĚ DOMLOUVÁ SE STÁNKAŘI ŠIFROVANÝM TELEFONEM NECHCEME!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.