Dcera Karla Gotta Nelly Sofie: Sprintuje k plnoletosti | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 27. dubna 2024

Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav

Dcera Karla Gotta Nelly Sofie: Sprintuje k plnoletosti

Roste do půvabné slečny. Milovaný tatínek Karel Gott (†80) by byl na svou nejmladší dceru Nellinku, která právě dnes slaví 14. narozeniny, jistě náležitě hrdý. 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

hanainge
30. 05. 2022 21:41

Výše uvedený článek není pravda, protože je fakt, že opravdu jenom Dominika Gottová je jedinou dcerou Karla Gotta!!! Správnou matkou Nellynky je Michaela, která je kamarádkou Ivany Macháčkové a správným otcem Nellynky je životní partner Michaely. Nellynky ve skutečnosti bydlí s matkou Michaelou a správným otcem v městě Kladnu. Charlotte Ella i Nellynky nikdy nechodili na školu PORG!!!

Dále je fakt, že Ivana Macháčková nikdy nebyla manželkou Karla Gotta, protože Karel Gott ji nikdy nemiloval a obráceně. Ivana Macháčková chce lidi jenom využít a má poměry v ložnici s muži, které pracují v médiích a s tím už často Ivana Macháčková nechala zhotovit a zveřejnit fotomontáže i padělané videa s Karlem Gottem a dětmi. Film „Karel“ taky částečně je padělan. Ivana Macháčková nic nezdědila od Karla Gotta. Ivana Macháčková musí se velmi stydět! Ivana Macháčková se zasloužila o tom dostat velkou trest a nyní konečně Ivana Macháčková dostala trest od Pána Boha!!!

Dále je fakt, že Ivana Macháčková nic neorganizuje. Předtím, než Karel Gott zemřel, Karel Gott psal, že Ivana Macháčková v souvislosti s Karlem Gottem nic nesmí!!! To řekl mi sám Karel Gott a to potvrdil i pan Felix Slováček, který se velmi dobře zná s Karlem Gottem i v soukromí už od roku 1966. Správným otcem Charlottky Elly je zpěvák Martin Pošta. Karel Gott bohužel akceptoval falešné a hloupé divadlo s Ivanou Macháčkovou a dětmi jako „rodina Karla Gotta“ na veřejnosti, protože když Karel Gott byl mladší, Karel Gott zažil s ženami strašně špatné zkušenosti a proto Karel Gott chtěl mít klid a Karel Gott opravdu žil sám. Mezitím Karel Gott se omlouval za falešné divadlo na veřejnosti s Ivanou Macháčkovou a dětmi, protože Karel Gott to moc lituje. Karel Gott ve skutečnosti miluje dámu, která žije v Německu.

Lenatko
30. 05. 2022 19:02

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
30. 05. 2022 00:25

No comment .
Prestižní škola je pasé, půvab nevidím, holky jsou obě slavné, šoubýz je uživí i bez miliardy po otci, na které sedí Ivana.

hanainge
29. 05. 2022 03:51

Výše uvedený článek není pravda, protože je fakt, že jenom Dominika Gottová (48) je jedinou dcerou Karla Gotta!!! Dále je fakt, že Charlotte Ella i Nelly Sofie nikdy nechodili na školu PORG. Tvrzení v médiích, aby Charlotte Ella i Nelly Sofie chodili na školu PORG, je jenom falešná i hloupá reklama a za to může Ivana Macháčková!!! Fotky v médiích k tomu jsou fotomontáže! Matkou Nellynky je ve skutečnosti Michaela, která je kamarádkou Ivany Macháčkové a správným otcem Nellynky je životní partner Michaely. Oba bydlí v městě Kladnu.

Dále je fakt, že Ivana Macháčková nikdy nebyla manželkou Karla Gotta, protože Karel Gott ji nikdy nemiloval a obráceně. Ivana Macháčková chce lidi jenom využít a má poměry v ložnici s muži, které pracují v médiích a s tím už často Ivana Macháčková nechala zhotovit a zveřejnit fotomontáže i padělané videa s Karlem Gottem a dětmi. Film „Karel“ taky částečně je padělan. Ivana Macháčková nic nezdědila od Karla Gotta. Ivana Macháčková musí se velmi stydět! Ivana Macháčková se zasloužila o tom dostat velkou trest a nyní konečně Ivana Macháčková dostala trest od Pána Boha!!!

Dále je fakt, že Ivana Macháčková nic neorganizuje. Předtím, než Karel Gott zemřel, Karel Gott psal, že Ivana Macháčková v souvislosti s Karlem Gottem nic nesmí!!! To řekl mi sám Karel Gott a to potvrdil i pan Felix Slováček, který se velmi dobře zná s Karlem Gottem i v soukromí už od roku 1966. Správným otcem Charlottky Elly je zpěvák Martin Pošta. Karel Gott bohužel akceptoval falešné a hloupé divadlo s Ivanou Macháčkovou a dětmi jako „rodina Karla Gotta“ na veřejnosti, protože když Karel Gott byl mladší, Karel Gott zažil s ženami strašně špatné zkušenosti a proto Karel Gott chtěl mít klid a Karel Gott opravdu žil sám. Mezitím Karel Gott se omlouval za falešné divadlo na veřejnosti s Ivanou Macháčkovou a dětmi, protože Karel Gott to moc lituje. Karel Gott ve skutečnosti miluje dámu, která žije v Německu.

Lenatko
28. 05. 2022 20:14

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jity
29. 05. 2022 09:08

Všichni to neví, mě je to třeba úplně jedno. David Kraus se také netají tím, že mu škola nešla a v pátek v pořadu máme rádi Česko to bylo znát. Přesto je nadaný v hudbě, umí malovat a žádného náfuku ze sebe nedělá. Pro mne je to také kvalitní člověk a protože musel navštěvovat psychologa jako dítě, tak byste také napsala, že je to tupec? Holt nemám zapotřebí kopat do dětí, které si nevybralu komu se narodí a nic mi neudělaly.

johanaa
28. 05. 2022 17:29

Chudák holčička! Od mala zveřejňované fotky....vystavena "lidové kritice". Většina známých osobností své děti před toto "masáží "chrání...Co s tím rodina nebo bulvár sleduje, nepochopím.

veselabublinka
28. 05. 2022 11:39

Normální holky, nic extra nejsou jenom mají za fotříka Gotta, z toho budou těžit celý život protože to jméno jim bude otvírat dveře.

Lenatko
28. 05. 2022 10:56

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Lenatko
28. 05. 2022 09:17

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

veselabublinka
28. 05. 2022 11:24

Přesně.

jity
28. 05. 2022 12:44

To někde psali, že je vyrazili? Nebo jste to četl jen od belly. Školu alespoň základní, snad musí absolvovat všichni, pokud nejsou mentálně postiženi. To snad nejsou a kam půjdou dále holt se uvidí.

veselabublinka
28. 05. 2022 18:19

Chodily na PORG, ale ten je pro super nadané a chytré děti.

-bello-
30. 05. 2022 00:17

jity
----
NEBERTE si mě do úst. když tu nejsem a jinak ano! obě holky nejsou studijní typy, z výběrovky je museli vzít pryč.Ivana to kamuflovala všelijak.Šarlota je ADHD.

jity
30. 05. 2022 09:28

Jaký neberte si mě do úst, vy jste to tady psala první, že jsou ty holky tupé a vyazili je ze školy. Jinak jsem to nikde nečetla jen od vás.

-bello-
01. 06. 2022 23:33

jity
----
myslím, že jsem vám to řekla jasně!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.