Nohavica zbořil O2 Universum: METÁLU OD PUTINA NAVZDORY | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Nohavica zbořil O2 Universum: METÁLU OD PUTINA NAVZDORY

Nakonec zvítězil zdravý rozum. Nevrátil medaili od Putina, a přesto Jaromír Nohavica (68) dvakrát po sobě zaplnil pražskou halu O2 Universum. A to dokázalo na 10 000 lidí, kteří ke konci koncertů skandovali vestoje.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
16. 05. 2022 12:12

josemu
--------
moc ty Pražáky nepřechvalte ! Jsem Pražanka , milující nádhernou a donedávna bezpečnou Prahu a Česko miluju jako svou rodnou zemi , kdy národní hrdost ale mnohým tady nepochopitelně chybí. Vyjádřit se o tom , že národní zájmy (nejen bezpečnostní ) je pro své občany stát povinen chránit je dnes složité. Za vším vidí vláda nacionalismus , i když asi převážná část poslanců přesně neví co to znamená ( např. tohle opravářce zemědělských strojů / žádná původem knihovnice ! / .madam Miroslavě Němcové
nevysvětlíte).
V Praze jsem větší masáž ohledně Ruska nezažila, kdy 80 % mladší Prahy všechno, co je ruské napadá a je dovoleno dokonce prezentovat, jak by umučili Rusy a Putina a ti starší z 1968 nenávidí Rusy, protože SSSR napadl tehdy ČSSR taky. A 99 % z nich vůbec netuší, že Západ /NATO a EU / o vpádu Ruska / vojska Varšavská smlouva/ byl informován dopředu a tiše souhlasil. Takže Západ Čechy, Moravany a Slováky podfoukl demokraticky Mnichovem, Jaltou i rokem 68 a nyní i plynem a Ukrajinou.
Válka je hnusná, ale Putin nenapadl Evropu a ani on, ani Zelenskyj v NATO nejsou! S Madlénkou Albrightovou se můžou podělat, ale co to jako v Jugoslávii bylo ?!!! .Jak ona, tak Havel, tak EU i USA posvětili na-ci-o-na-lis-mus Srbů a šup a bombardovalo se a přes 10 tisíc obětí!!!
A tak osobně , kdyby dal mně vyznamenání např. vyděrač, manipulátor a neschopný prezident zkorumpované , demokraticky ***amotné a po pravdě dost nacionalïstické země /o tom můžeme diskutovat viz v 2011 metál pro Hitlerovi nácky Banderovce ) Zelenskyj , hodila bych mu ho pod nohy, protože mě zatáhl do problémů , které nebyl schopen řešit jinak a já nejsem stoupencem jeho války.
Zrovna tak bych nevzala metál od "neprůstřelné vesty" učitele Fialy a jeho učitelského kolegy : " příval zvládáme, příslušníků policie máme dost " Rakušana a služebně i mentálně dosluhujícího prezidenta Zemana.

Běžte se podívat do Prahy a zeptejte se p

-bello-
16. 05. 2022 12:24

napsala jsem : demokraticky ne-gra-mot-né země
a nevešlo se : přijďte se podívat do Prahy, po cestě se zeptejte vlády, jak ten úpadek , marasmus v parcích, obchodech, tramvajích, vlacích, obytných domech , na ulicích , sídlištích , v ordinacích ,nemocnicích školách, školkách vůbec ještě zvládáme a KDO SE S NÁMI, PRAŽÁKY VŮBEC BAVÍ ? !!!!!!
Ani za Covidu nehoukaly tak často v Praze na ulicích záchranky a policie, jako teď

kristinn
16. 05. 2022 13:04

kristinn
16. 05. 2022 11:04

Nechápem, prečo by mal vracať nejakú medailu, ktorú dostal za spev a nemá nič s politikou! Ľudia už načisto stratilirozum. Bingo, pán Nohavica. A vďaka za Vaše piesne♥♥♥.

aveneta
16. 05. 2022 09:50

Jeho písně a pojetí je specifické oproti jiným spěvákům....

hejhej
15. 05. 2022 15:45

Jenom duševní mrzák spojuje umění s politikou. P. Nohavica dostal medaili za zpěv, blb nechápe.

picoda
15. 05. 2022 20:53

josemu
15. 05. 2022 12:53

Byl jsem šokován, když pár ubožáků zakázalo hrát na hokeji OSTRAVU. Člověk se musí divit, co se v některých hlavách odehráválo i v Polsku. Věřím, že jak jsem psal, budou ještě škemrat. Doufám, že si ty exoty Jarek pamatuje. Super PRAŽANÉ !

josemu
15. 05. 2022 12:50

Byl jsem šokován, když pár ubožáků zakázalo hrát na hokeji OSTRAVU. Člověk se musí divit, co se v některých hlavách odehráválo i v Polsku. Věřím, že jak jsem psal, budou ještě škemrat. Doufám, že si ty exoty Jarek pamatuje. Super PRAŽANÉ !

Eva Korotvičková
15. 05. 2022 12:45

To mu přeju.V Praze ho mají rádi a tam kde ho odmítli,doufdám,už nikdy nepojede.Vracet medaili je ubohost.

Uživatel_5579040
15. 05. 2022 10:30

Musela být úžasná atmosféra! Ale v dubnu v ČB to bylo taky super.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.