Ultimátum České televize: Akční spolupráce Čechů a Slováků! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 27. dubna 2024

Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav

Ultimátum České televize: Akční spolupráce Čechů a Slováků!

Sotva skončila minisérie Podezření, startuje dnes večer na České televizi další drama – Ultimátum. Nabídne únos, ze kterého není cesty zpět, akční scény, rvačky, dostatek napětí a skvělé herecké výkony Čechů i Slováků, jde o koprodukci.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ptacek5
04. 04. 2022 11:33

Dala jsem tomu 15 minut. Na nedělní večer si opravdu představuju něco lepšího než toto. Copak už se netočí seriály, kde ne nebude vraždit, vyhazovat do vzduchu. Myslím, že když je to inspirované slovenskou kauzou, tak si to měli nechat na Slovensku. Navíc ten dabing je hrozný. Dalších sedm nedělních večerů v zadeli. Ano vím, že mám možnost přepnout, ale jak už tu bylo napsáno. Platíme ČT koncesionářské poplatky za to, že se máme dívat na seriál z produkce slovenské JOJ.

miroslava13
04. 04. 2022 11:14

nedokoukala jsem ani první díl!!! co je to za slátaninu, začala jsem se už v první půli ztrácet v ději, nevěděla jsem kdo je čí manželka, milenka, dítě? divné dílko. kdo to stvořil?

jardavozembouchak
03. 04. 2022 11:13

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ptacek5
04. 04. 2022 11:35

Tento seriál je premiéra, takže není stokrát opakovaný. Ale štve mě, že je z produkce komerční televize JOJ. Julie Lescaut jede myslím na PRIMA KRIMI

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.