Mrazivé mlčení Stropnického: Zákaz od nové partnerky? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Mrazivé mlčení Stropnického: Zákaz od nové partnerky?

Zatímco Veronika Žilková (60) rozjela otevřená vyjádření o okolnostech krachu jejího manželství, Martin Stropnický (65) ještě ani nepíp. Nemůže snad mluvit kvůli nové partnerce? 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Josef Dostál
31. 03. 2022 19:29

Prosím, prosím, paní Žilková už mlčte. 2 x rozvedená řešíte jako katolička 3. rozvod. To nevymyslíš.
Aká matka, taká Katka. Dcera přes kopírák.
Já se nedivím, že p. Stropnický mlčí. A vlastně mu blahopřeji. Toto mít doma ?
Máte za celý svůj život nějaké nasbírané "body", tak o ně nepřicházejte svou současnou rozvodovou prezentací v bulváru i jinde.

jajas
25. 03. 2022 21:49

A to, že Stropnický mlčí, tu Žilkovou s*e*r*e* nejvíce! Stropnický dělá dobře, on nemá potřebu se s Žikovou dohadovat v médiích, protože je jasné, že kdyby cokoliv k tomu řekl, okamžitě se Žilka ozve a bude to zase nadlouho...ona to ráda rozebírá na veřejnosti, úplně tím žije. Jak je stará, tak je hloupá, takové věci se na veřejnosti "neperou". Blbka.....

-bello-
24. 03. 2022 23:50

Co ta blbka mele o ex- ministru obrany a krytu v Izraeli?
Chce být za chytrou?
Dyť není!
Stropnického nechápu,ale má co chtěl!Za takovou dryjáčnici ještě chudák zaplatí / i když je to hajzlík/ .

begonie
23. 03. 2022 07:23

Já osobně Žilkovou a její dceru Agátu ráda nemám.... Žilková se chvíli vyjadřuje víc než hanlivě o Martinovi a ironicky ho pojmenovává JEHO EXELENCE a druhý den pustí do bulváru článek, že ho miluje víc než sebe .... Podle mě se jí měl zbavit už dávno nebo ještě lépe - vůbec si ji nebrat

Dianthos
23. 03. 2022 10:59

Pravda, Begónie. Žilková v jednom rozhovoru řekla, že éterická dáma by se jejímu muži líbila. Nebránila se tomu, když moderátor řekl, že ona je "živel".
To znamená, že Žilková věděla, co jejímu muži na ní vadí. Jak a v co by jí chtěl změnit...
Prostě dvě neslučitelné osoby.

Baldedash
23. 03. 2022 07:16

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

AHel
22. 03. 2022 17:06

Být pozvaná na Dubaje i s dcerou na dovolenou a pak dostat e-mailem kopačky, to je velkolepý hnus, to může udělat je slaboch všech slabochů, každá ženská je nešťastná, když jí manžel vyzval k rozchodu, ženy mohou být slabé, hysterické, když je k tomu důvod a ten je a veliký, ale chlap slaboch být nemá, tak nechte ty moudra, kdo, co a jak.. Veronice držím palce, ať to vydýchá a jde dál, bude to ještě chvíli trvat než to přebolí...

Dianthos
22. 03. 2022 17:39

AHel - a nemohlo to být tak, že jim manželství dlouhodobě nefungovalo, tak pozval svou dceru s její matkou na dovolenou, na neutrální území, aby byli jenom oni tři.... a on si mohl ujasnit, zda v tom manželství, v té rodině, setrvat?
Snažil se o harmonii, možná o nový začátek... Proto se tam jeho dceři a ženě tak líbilo. Po návratu si to týden srovnával v hlavě a v srdci, než dospěl k závěru, že to manželství už skončilo, protože už svou ženu nemiluje?

DWEI
23. 03. 2022 07:33

Dianthos - souhlas

hanka549
23. 03. 2022 10:00

Hele, ty ty kopačky můžeš dostat taky, dutá hlavo.

hanka549
23. 03. 2022 10:02

Pro AHe

Dianthos
22. 03. 2022 14:23

Martin Stropnický nemá důvod se ze svého soukromí veřejně zpovídat. Podstatné je, že všichni vědí, že se rozvádí. Žádné majetky a společné příjmy neměli, každý žije v jiné zemi, Žilková v důchodu a s pronajímaným domem má dostatek příjmů, na ní nic platit nebude. Takže než mu skončí angažmá v Izraeli, bude rozvedený, pouze se závazky k jedné dospívající dceři. Svoboda a nové začátky.
Proč to ve skutečnosti dělá, se veřejnost zřejmě nikdy nedozví.
A bulvární výlevy Žilkové jsou opravu trapné, nehodné dámy a manželky diplomata.
Jen tak mimochodem - chce se Stropnický opravdu rozvést? Nemohl mu ten jeho email napadnout nějaký hacker?

fany22
22. 03. 2022 15:22

Ano, tak to přesně je. Stropnický samozřejmě nebude dávat do bulváru rozbory jejich manželství a zpovídat se ze svých pocitů.
Jen ta poslední domněnka nesedí, protože ona s ním ještě následně mluvila. Viděla jsem na jejím instagramu, jak se předváděla: “řekla jsem mu Vaše excelence, tiskovou zprávu vydává nějaký úřad, já si to udělám, jak sama chci atd.”
Následně ten hysterický výstup smazala.
Legrační je, že i kdyby třeba měl nějaké pochybnosti a chtěl to vzít zpět, teď už ani nemůže. I když ho tedy Veronika miluje víc, než svůj život

Dianthos
22. 03. 2022 17:29

Fany, to byl žert. Ale kdyby to s hackerem byla pravda, tak mu mohla i zavolat a nic by se nedozvěděla, protože ho zřejmě nepustila ke slovu.
Možná se k rozvodu doopravdy rozhodl až po jejím telefonátu.

illenne
23. 03. 2022 09:34

fany22 Ona se vždy předvádí na Instagramu, stejně tak i Agáta. Trapná videa s vařením, její matka zase na Insta cvičí. Samozřejmě, že mají své obdivovatelky, ale já k nim rozhodně nepatřím. Martinovi Stropnickému se nedivím. nepochopila jsem, jak si ji mohl vzít. Přijde mi jako inteligentní člověk.

Dianthos
23. 03. 2022 16:53

Illenne - Měl s ní dceru a nedlouho před sňatkem zemřel jeho syn. Chápu, že si jí vzal.
A také chápu, že si kvůli ní komplikoval svou kariéru, protože jí měl rád, možná protože jí litoval. Možná protože neměl sílu říci "ne".

mbmb
22. 03. 2022 12:52

Mimořádní fagani oba , bláznivá ženská a buran zbabelec

fany22
22. 03. 2022 15:26

Buran určitě není. A věci řešil tak, jak považoval za nejlepší. Moc možností neměl.

hanka549
23. 03. 2022 09:57

Přesně.

vrsrvrsr
23. 03. 2022 01:13

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.