Petr Fiala po návratu z ostřelovaného Kyjeva: Strach jsem neměl | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Petr Fiala po návratu z ostřelovaného Kyjeva: Strach jsem neměl

Návštěva o které mluví celý svět. To je úterní cesta trojice středoevropských premiérů do Rusy ostřelovaného Kyjeva. Jedním z nich byl i český předseda vlády Petr Fiala (57, ODS). Jaká byla jeho slova po návštěvě frontové linie?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

jity
18. 03. 2022 13:02

Zelenský je sice herec a ještě k tomu komik, ale prý vystudoval práva. Jinak každý rozumný člověk si jistě přeje aby nesmyslná válka skončila. Další Ukrajince už nezvládneme.

-bello-
18. 03. 2022 13:42

jity
----
Ne - studoval na jejich Isntitutu ekonomie, turistického ruchu a soc. věcí.
Levou zadní dá náš učeň (jakýkoli ) taky.
Zejména se Zelenskému ta "turistika " povedla !

-bello-
17. 03. 2022 22:21

Pane premiére Fialo !
Jste učitel češtiny a dějepisu.
Zelenskyj je herec.
O jaké strategii se vy dva můžete vůbec bavit !
---------
Zelenskyj 2 roky usiloval o přijetí do EU/NATO , což jste Vy + EU pro bídu a zkorumpovanost té země odmítli.(Přijetí má svá pravidla, přijetí n e n í charita).
Po 2 letech herecké " strategie " Zelenského je Ukrajina v EU a to bez štemplu Bruselu a na pořád, což si klidně a konečně už přiznejte.. Obnovu Ukrajiny bude finacovat v sebezáchovném pudu celá Evropa. Bidena v US bych vynechala, bůhví jestli zítra pobere co se stalo včera.
A Vy si . prposím, připravte řeč o strategii Vašeho sezení v Poslanecké sněmovně za uplynulé 4 roky a řekněte mi, kdy jste přes Vašeho "Sašu" Vondru v EU řešili Ukrajinu, Krym, Putina a EU a jakou strategii jste vymysleli, protože její důsledky nesu já, jako občan a svou budoucnost pod Vaší strategií já vůbec nevidím růžově!
Prosím jen argumety, nikoli výkřiky a projevy a la vata, vata, vata !
Děkuji Vám.

14TONY
17. 03. 2022 12:54

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zapos
17. 03. 2022 07:48

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.