Šafářová si pustila pusu na špacír: Slova o synech Plekance i Vondráčkové | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Šafářová si pustila pusu na špacír: Slova o synech Plekance i Vondráčkové

Bývalá tenisová hvězda Lucie Šafářová (34) se už připravuje na Vánoce. Ty bude trávit se svým manželem Tomášem Plekancem (39), dcerou Leontýnkou a rodiči. U stolu ale zbydou dvě prázdná místa.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

fany22
23. 12. 2021 19:22

Matko ne, ale mami běžně. Ale je vidět, že Vy toho neznáte, nevíte a nepochopila jste spoustu.

fany22
23. 12. 2021 20:46

A navíc zase úlet. “ po rozvodu rodičů partnerově ženě” ?!? ... Jaké “partnerově ženě ”. proboha! Čeština trpí.
- Ženě, manželce, partnerce táty,… muži, manželovi, partnerovi mámy!
To snad není možné! Neumí česky, nezná názvy běžných rodinných vztahů, nerozpozná lež a podrazy, zato bojuje až do roztrhání těla za nemravnou herečku a zpěvačku bez hlasu.

Uživatel_5501658
27. 12. 2021 17:07

anebo matka dcery jejich nevlastního otce švagra

Baldedash
23. 12. 2021 07:45

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lekno
22. 12. 2021 22:05

Balde***h : Třeba nejen myslím, ale taky něco vím.. Dle tvých slov v diskuzích - „nemám myslet.. nemám psát“.. Kdy z tebe vyleze, že – nemám žít ? Ještě se ovládaš, šetříš mne, co ? Protože jsi tak „hodná bytost z pohádky". Nelíbí se ti múj přístup ? To abych se polepšila..

AliAlice
23. 12. 2021 11:36

Pozor,pozor...dnes tady má diskuzi pronajeté trdlo Balde***h,které se s vlajícím praporem bije za marmeládu,a poučuje všechny diskutující,že jedině ona zná objektivní a zaručené zprávy přímo od pramene.Už se babo proberte,a dejte si pohov! a pozor,ať se tou žlučí nezalknete

lekno
23. 12. 2021 12:50

AliAlice : Dobrý.. Vypadá to tak, že Balde***h zde bude ještě dlouho „excelovat“. Třeba skutečně nemá nic jinýho na práci, jen chrlit kydy do diskuzí. Možná se nemusí o nikoho starat, jenom o sebe. Kazit si náladu před svátky kvúli takové osobě není potřebné. Mějte se hezky..

borka30
22. 12. 2021 21:12

14TONY -
Lucie Vondráčková umí dobře vařit. Zrní si nasyp sama sobě. Ty články tady ovšem dává vaše oblíbenkyně Šafářová, která nás informuje o jejím životě. Má asi strach, aby se na ni nezapomnělo

Dianthos
23. 12. 2021 02:40

Borka, články se nedávají, ale píší. A nepíše je Šafářová, ale novináři, kteří usoudili, že život šťastné rodiny dvou špičkových a oblíbených sportovců, lidi zajímá. Jakože zajímá. Je milé číst pozitivní zprávy.

borka30
23. 12. 2021 12:47

Šafářová jim pouze poskytuje informace, aby o ní stálé dokola psali.

Dianthos
23. 12. 2021 14:29

Pokud jim Šafářová poskytuje informace, je to proto, že jí o ně novináři žádají. Proč by jim je neposkytla, když stejně většinu čerpají z jejího instagramu. Lucie vždy sdílela svůj život s fanoušky.

fany22
23. 12. 2021 09:34

Borka, sice nevím, z čeho jste usoudila, že LV umí vařit a dokonce dobře, ale třeba u ní občas jíte. No dobrá. Třeba se už naučila. Ale ještě nedávno neuměla.
Její bábovka z prášku vešla do dějin, a její dětinská radost nad hrncem s květákem, a topinkami : Dámy a pánové, uvařila jsem sama bez pomoci kohokoliv - podobně.
A že svého času chroupala zrní, říkala sama. Tak proč se vztekáte, a proč to píšete už podruhé?

Baldedash
22. 12. 2021 21:11

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Dianthos
23. 12. 2021 03:07

Sama to před třemi lety přiznala. Ale možná se to už naučila, když neměla jídlo z donášky z hokejového klubu a byla sama s dětmi zabarikádovaná v Kanadě.

Baldedash
22. 12. 2021 17:07

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lekno
22. 12. 2021 16:45

Balde***h : Sklidni se už konečně. Já myslím, že nemáš vystudovanou vysokou pedagogickou, nehraj se tu na učitelku. Opakovaně mne mentoruješ jako učitel na hodině češtiny. Nevíš, jak chápu češtinu a tvúj problém je, že nerozumíš a nepoznáš, kdy žertuju.. Nemáš asi smysl pro humor. Dobře jsem pochopila, že ti vadilo, že jsem nenazvala LV maminkou, ale biol. matkou. Je to ale na mne, jestli použiju pojem biol. matka nebo matka, nebo maminka. Udělala jsem si pak srandu z tvé reakce, ale ty bereš všechno moc vážně.. A nenapsala jsem, že LŠ se stará o děti více, než kterákoliv jiná žena o děti z 1. manželství – překrucuješ múj text, abys mohla na mne falešně útočit.. A vúbec to tak nevyznělo z mých slov, že LŠ se stará lépe než LV – nic takového jsem neměla v úmyslu psát. Jsi moc přecitlivělá na LV. Třeba se múžu mýlit, neříkám, že musím mít vždy 100 % pravdu.. Ale jsem toho názoru, že LŠ je ke klukúm Plekyho laskavá dle toho, jaké mám informace. Ty máš pravdu, která vyhovuje tobě, jak to vidíš ty. Já zase tu svou, jak to vidím já. Co je pravda skutečná, ví nejlíp Búh. Jednou budeme moudřejší, teď jsme jenom lidi zde na Zemi. Nejsme vševědoucí.. No mám hodně práce před Vánocemi.Tak mě nech laskavě na pokoji, jo ? Najdi si nějaké kamarádky, co budeš s nima diskutovat jako člověk, ne jako agresivní muréna a bude ti pak možná lépe..

alexa-lexa
22. 12. 2021 16:15

Bože ta je pitomá!! Jako jaká druhá Lucie??Šafina je druhá Lucie a né jejich matka!! Snad kluci budou u svojí mámy ne??? Střevo jedno šafářovo!!

Dianthos
23. 12. 2021 03:02

alexa, proč ty hrubosti? Děti mají dvě matky, které se o ně starají každá polovinu času. Jedna je porodila, druhá vyvdala, ale starají se obě. Takže obě jsou matky. A samozřejmě když někdo hovoří o sobě, tak je ten první a druhý člověk je ten druhý. Takže to řekla správně.
Kdyby řekla, že děti budou "u své matky", dala by tím najevo, že se jejich matkou být necítí, že děti jsou u ní trpěné. Ale ona je zřejmě má ráda a jejich matkou se cítí být. Vlastně to řekla hezky. Mohla říct, že děti budou u "biologické matky", což zní příšerně. A také mohla říct, že budou u paní Vondráčkové. Když jí nazývá Lucií, tak je to v pohodě. Přátelské oslovení.

borka30
23. 12. 2021 12:41

Děti Lucie Vondráčkové mají jednu maminku a jednoho tatínka. Ta vaše Šafářová je pouze jejich snad teta. Nepište bláboly.

fany22
23. 12. 2021 13:48

Teta tedy docela určitě není. To by byla v případě, že by byla Plekancova sestra. Ale protože je jeho manželka, a protože se dokonce o děti stará, je prostě jejich nevlastní matka. Třeba se vztekněte. Nebo lépe - vygooglujte si vysvětlení příbuzenských vztahů. Nebo se rozhlédněte kolem sebe. Např. Agáta, když zemřel Navrátil, dala na insta, že zemřel táta. A Hanych je naživu. Pobíráte to ?
A na jakém oslovení se v Plekancově rodině dohodli, je jejich věc, a vůbec to není předmětem diskuze.
Tuhle trapnou přestřelku jste opět a opět vyvolali vy, pomatenci od Vondráčkové. Že už si nedáte pokoj.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.