Poražená Bílá po Slavíkovi: SLOVA O KONCI | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Poražená Bílá po Slavíkovi: SLOVA O KONCI

Anketa Zlatý Slavík přinesla po pauze i nečekané výsledky! Další soška tentokrát neputovala do "voliéry" Lucie Bílé (55), ale k rukám nastávající maminky Ewy Farné (28). A jak se na to Lucie tváří?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

honzaprchal1
28. 11. 2023 06:29

Kdysi jsem viděl v nějakém pořadu v TV , jak Zanáková prohlásila, že Slavíci pro ni nejsou nic a vytáhla vyznamenání od opilce Emana. To prý je nejvíc. Umět zpívat a mít to v hlavě v pořádku, se mnohdy vylučuje. Od dob , kdy pro ni dělala Osvaldová, nemá dobrou písničku. Tady je jasně vidět , jak je Slavík zkorumpovaný a jak špatně je na tom naše hudební scéna oproti zahraničí. Samozřejmě je to pouze soutěž popularity a ne kvality. I tak je smutný pohled na tu žumpu.

-bello-
29. 11. 2021 12:14

Bílá nepotřebuje vyhrávat, vyhrála (zatím) spokojený soukromý život.Není urputná v cenách, jako Gott.
Řeči o modle Gott si mohla nechat. Slavík není o Gottovi !!!!
Je to o práci zpěváka za uplynulý rok .Gott byl nominován / a nejen on / setrvačně, byť třeba vůbec nic nevydal, koncerty nedal./ O čem to pak je ? Bez práce a hodnocení za uplynulý někoho nominovat je tedy pecka ! Já si cením těch, kteří se na tuhle šaškárnu vykašlali a jdou si svou cestou. I Farna to mohla odmítnout. Umí dost a viditelná je taky dost.Mít doma ulítlou sošku " od Janečka " není terno.

Když vidím, že v nějaké porotě o zpěvácích rozhoduje taková Bagárová , nebo další nějaká pro změnu blondýna a když na Slavíkovi dojatá Gottová předává " štafetu " živým, protože mrtvý Gott už nemůže , tedy říká , že kdyby žil dostal by ho jistě znova i kdyby sípal sebevíc, pak tomu dala s Janečkem facku! Vypadá to , že vždy to bude soutěž nikoli talentů, ale soutěž srovnávací s Gottem. A tak v dnešní době být začínajícím zpěvákem odkázaným na to, jak se vyspí " předimenzovaný " Habera , nebo jestli si Bagárová stihla přeepudrovat nos a tedy vnímá co soutěžící zpívá je těžký..
Mně oni přijdou jednoznačně, jako uměle vyrobená pracovní místa pro pár lidí a majitele společností.

snehulak
24. 11. 2021 17:02

A kolikátá vlastně byla Bílá?

Saschajede
21. 11. 2021 11:06

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

defakto
21. 11. 2021 10:33

... Lucie Bílá už nemá potřebu někomu něco dokazovat , ve své profesi už toho dokázala tolik , že je jí úplně jedno jestli jí ještě někdo udělí nějaké ocenění , anebo neudělí.
Nakonec získala stříbrného Slavíka a to není žádná prohra , já ji k tomu gratuluji ! Doufám , že ještě bude mít dobré písničky a bude zpívat nadále.

jity
21. 11. 2021 09:16

LB už o toho slavíka asi tolik nestojí, ale mluvila ze všech nejlépe. Má pravdu holka, naše Země /planeta/ je nemocná. To co se děje ve světě? Kde se bere v lidech tolik zla a nenávisti.

pomahatachranit
21. 11. 2021 00:03

Bila v podstate sdeluje narodu: Ja mam slaviku doma dost, a tim to pro me konci, nevadilo by mi, kdyby se kram zavrel, ostatni at utrou, hlavne ze mam ja )))))

duquesa
20. 11. 2021 22:56

Byla to taková sebereflexe, tleskám

aveneta
20. 11. 2021 22:21

Jo..doba pokročila a tak není divu změna ve Slavíků
Spíše mě překvapila ta úroveň....

Michaela321
20. 11. 2021 22:00

Eva Farna má spoustu nových písniček, starý brécy typu Zagorová, Janů, Rottrová zijou pouze z písniček který se hráli před 30 lety. Tak šup do důchodu

mbmb
20. 11. 2021 17:28

Zasytila trh i fanoušky. V době lockdownu se zprotivili všichni hraboši .Lidé maji starosti a ty ohřívané staré polívčičky už nechtějí .

begonie
20. 11. 2021 15:15

delphina - souhlas Doba pokročila a Lucie Bílé, Hany Zagorové, Heleny Vondráčkové, Marie Rottrové už bylo fakt dost....... Ewa Farná si vítězství zasloužila a přiznám se, že Eva Burešová mě velmi překvapila svým vystoupením s Ondřejem Brzobohatým...

fany22
20. 11. 2021 19:10

Je pravda, že lidi chtějí pořád něco nového.Vámi jmenované zpěvačky byly kvalitní, ale už prostě okoukané. Farna zpívá dobře, a Burešová s Brzobohatým byla skvělá.

Jarda3
21. 11. 2021 13:11

Že Eva Burešová je zpěvačka jsem nevěděl . . .

delphina
20. 11. 2021 14:12

Budoucnost patří mladším.Spravedlivý koloběh života.

mika
20. 11. 2021 13:56

já se nedivím, že Bílá nevyhrála. už jí bylo dost. asi si myslela že bude vyhrávat jako Gott až do smrti, ale Bílá není a nebude Gott.

kokeš
20. 11. 2021 13:46

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

rybacinka
20. 11. 2021 22:24

Zamyslete se nad sebou, proč cítíte potřebu urážet dobrého člověka.

kokeš
21. 11. 2021 08:54

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jardavozembouch
21. 11. 2021 01:32

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.