Vdova Ivana Gottová (45): TLUSTÁ ČÁRA ZA GOTTEM VE SLAVÍKU! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Vdova Ivana Gottová (45): TLUSTÁ ČÁRA ZA GOTTEM VE SLAVÍKU!

Obnovená anketa hudební popularity Český slavík dnes definitivně zakončí éru Karla Gotta (†80). Muže, který byl s touto anketou od samého začátku spjatý. Stane se tak ve chvíli, kdy pořadatelé vyhlásí letošního Zpěváka roku.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
20. 11. 2021 23:30

Gottová se konečně dostala taky na prkna , a protože se Slavík dává jen živým, už má program na vzpomínkové koncerty - revivel Gott, ne snad ? A jako vždy měla děsný šaty, ale to všechny tam do jedný.
Lucinka Vondráčková bez svých skejťáckých kaťat a vytahaného svetru vypadá na 60 a Farna mohla vzít něco lepšího. Dobře, je pyšná na to, že je macatá, teď i těhotná, ale trikot na tělo je blbost..Brzobohatá -Gregor tak děs šaty , Havlová a Partyšová černá nuda a Absolonové kouká kulatý břicho.Že tam bude nacpaná i Bagárová jsem nečekala.
Všimla jsem si, že asi nikdo z klenotníků jim nepůjčil náhrdelníky a prsteny Vypadají dámy na sppolečenské akci bez nich nějak hole "
Já bych netrávila ani vteřinu života koukáním na Slavíka , ale četla jsem jak blbej Janeček přes Slavíka lobuje své zájmya blábolí nesmysly té jeho Khoustindové (/ nechce se mi hledat to její jméno).

jity
21. 11. 2021 09:21

Souhlasím Janeček s jeho amorálním soukrommí mi nebude radit jak se mám chovat. A´t se stará o svoje miliardy a střídání partnerek.

jity
20. 11. 2021 11:57

Lucii Bílé to moc slušelo a navíc jako nejstarší měla nejlepší řeč. Má pravdu holka Země je nemocná všude blázinec. Asi té naší planetě dost ubližujeme.

aveneta
20. 11. 2021 10:40

Tak jsem se mrkla na toho včerejšího slavíka.... opravdu to nemělo úroveň minulích let zcela jiný level....pár dobrých projevů, ale i kecy bez úrovně, Vítěze nesoudím, prostě doba je jiná

Alva
19. 11. 2021 19:50

aveneta-souhlasím a mejlika- to ne, určitě ne

aveneta
19. 11. 2021 10:37

Gottova kariéra je v minulosti...návrhy typu slavík im memoriam naštěstí zamítnul nový majitel. Nic proti pár větám k jeho památce opravdu byl takový "národní" zpěvák po dobu dvou generací...poslední roky již to bralo spád dolů, jeho rozsah hlasu, šišlání atd. no stáří a pak nemoc. Pro starší generaci bude nezapometulný.

mejlika
19. 11. 2021 10:33

Gott zase ANÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ. Nikdo už mu totiž nebude sahat NIKDY ani ke kotníkům. To prostě byl PAN zpěvák

-bello-
20. 11. 2021 23:33

mejlika
Ty máš dost !

hanka549
19. 11. 2021 08:50

Gott už néééééééééééééééé.

mbmb
19. 11. 2021 05:23

Pořád oprasují mrtvé ,ano na dušičky určitě ale zbožné prani
Manželky /Gott,Havel/vede k pravému opaku

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.