Škatulata ve StarDance! Opět zaskakoval brácha | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Škatulata ve StarDance! Opět zaskakoval brácha

Já na bráchu, brácha na mě! Tak lze popsat včerejší škatulata ve StarDance. Andrea Sestiny Hlaváčková (35) už podruhé tančila bez svého parťáka Michala Necpála (34), který podle informací skončil v karanténě, protože není očkovaný proti koronaviru. Záskok za něho opět vzal bratr Jakub. Jo a dotančila Marika Šoposká alias Bibi z Ordinace.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Jan Kocián
14. 11. 2021 12:18

Tatiana Drexler dala Šoposké ze všech porotců nejmíň, to jest 7 bodů. Kdyby dala aspoň těch 8 bodů, stačilo by to na dělené druhé místo a tím pádem o jeden bod navíc do celkového součtu (Šoposká skončila na děleném třetím místě.), což možná rozhodlo, že právě ten jeden bod chyběl, pokud došlo k rovnosti bodů po sečtení dvou sad bodů.
———-
Pokud Šoposká dostala nejmíň SMS hlasů, tak dostala 5 bodů + 1 bod za SMSky… kdyby dala Tatiana za tanec 8 bodů (a ne 7 bodů), měla by Šoposká 6 bodů + 1 bod za SMSky, takže těch celkových 7 bodů mohlo stačit. Ale já samozřejmě neznám počty SMSek… proto nevím, zdali byla rovnost mezi dvěma páry na 6 bodech.
———-
V případě rovnosti bodů po součtu dvou sad bodů, rozhoduje počet SMS hlasů.

Jan Kocián
14. 11. 2021 12:19

Je vysoká pravděpodobnost, že dva nebo tři páry skončily na posledním místě s konečnými 6 body a že Šoposká doplatila na málo SMS hlasů. Kdyby dostala od paní Drexler 8 bodů za tanec, dostala by po přepočtu 6 bodů od poroty za dělené druhé místo + 1 bod za nejmíň SMSek, takže se 7 body by přeskočila pár/páry se 6 body.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.