Rána do vazu Gottové! KONEC VŠEM NADĚJÍM | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 29. března 2023

Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt

Rána do vazu Gottové! KONEC VŠEM NADĚJÍM

Manželství Dominiky Gottové (48) a finského hudebníka Tima Tolkkiho (55) je nejspíš definitivně v troskách! Nejstarší dcera Karla Gotta (†80) dostala od svého muže poslední ránu. Už jí nic nebrání v tom, aby se opět přestěhovala zpět do Česka.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

janprorok
24. 10. 2021 06:19

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

janapi
24. 10. 2021 08:51

Sice si ponechala asi české občanství ...ale z jakého titulu by měla mít nárok na sociální dávky nebo dávky na bydlení? Možná kdyby se zřekla jména Gottová a vzala si jméno manžela....tak by jistou šanci měla - ale takto? Každý před ní bouchne rychle dveřma....

hanainge
24. 10. 2021 17:11

Tento text je zvlášt’ pro čtenáři a novináři, které tady píšou: Že se nestydíte, úplně bezdůvodně psát sprosté věci, které nejsou pravda a ještě s tím urazit Dominiku Gottovou?!!! K tomu jste usoudili o Dominice Gottové bez mít na to právo a bez znát správné pozadí! Každý člověk má povinnost, učit a vědět, že každý člověk jenom má právo na to usoudit, kdyby člověk znal správné pozadí a kdyby člověk měl právo na to se vměšovat!!! Dominika Gottová je absolutní šlusná, milá a jemná dáma, která se zasloužila o tom, aby lidé ji respektovali i aby lidé jí dali čest!!! Nikdo nemá právo, urazit Dominiku Gottovou. Urazit lidi je trestní čin! Dominika Gottová nemá problémy s alkoholem, ale Timo Tolkki. To, co dělá Dominika Gottová, když má peníze, je jenom soukromí věc Dominiky Gottové a lidé nemají právo se v tom vměšovat. Dominika Gottová od 01.10.2019 je velmi smutná, protože zemřel její otec Karel Gott a k tomu má problémy s manželem. Nemusíte se chovat jako prase a zvětšit bolesti Dominiky Gottové, ale máte povinnost jako tvory Pána Boha, chovat se vždycky slušné i vůči Dominice Gottové, jí psát krásné slova a jí pomáhat. To je správné chování!!! Musíte vědět, že Pán Bůh opravdu existuje, že Pán Bůh je všemocný a že Pán Bůh potrestá každého člověka, který se choval špatné. To platí i pro vás!!! To, co vysíláte, dostanete jednoho dne zpátky, to musí být vám jasný!!! Novináři a jiné lidé, které bezdůvodně psali a píšou špatné o Dominice Gottové, měli by konečně nechat Dominiku Gottovou v klidu.

Dominika Gottová nikdy neudělala rodině ostudu i v minulosti pořádně pracovala, k. př. v roce 1994 v hotelu Forum v Praze, v roce 1995 v restauraci La Provence v Praze, potom ve Finsku v činské restauraci a potom v Praze. Nikdo nemá právo, psát nebo říkat, aby Dominika Gottová byla liná, protože Dominika Gottová je pilná!

AliAlice
24. 10. 2021 17:53

hanainge....kdy už si dáte vy magore pokoj??? Už sou ty vaše žvásty obehraný,a není to ani k smíchu....jenom se divím,že tato osoba tady dostává prostor pro ty svoje neskutečný plky !!

janapi
25. 10. 2021 09:05

hanainge - to je někdo z Blesku, jinak by jí již dávno vyrazili z diskuze...jsou na ní zde věčně stížnosti a přesto jede dál tu svoji říkanku! Snad nejlépe-vůbec na ní nereagovat!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.