Gottová v zajetí emocí! Něco takového Ivanka určitě nečekala | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Gottová v zajetí emocí! Něco takového Ivanka určitě nečekala

Dokument o životě Karla Gotta (✝80) shlédlo už přes sto tisíc diváků. A ba co víc, uslzení návštěvníci kin po skončení bijáku s názvem Karel dlouho tleskají vestoje! Víc si ani vdova po legendárním zpěvákovi přát ani nemohla!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

travina
22. 10. 2021 09:12

Dříve kralovala na diskuzích pouze jedna chovankyně z psychiatrické kliniky a to BELLA Teď se ale ta blbka nějak rozmnožila a přibyla Balde***h Jsou to chudinečky s pomotaným mozkem Jo a hanainge do toho nepočítám, to je prostě už maskot diskuzí. Není tak hrozná, jede si pořád to svoje, ALE NEURÁŽÍ LIDI, jako ty 2 sfině!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!

Baldedash
21. 10. 2021 20:18

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jity
23. 10. 2021 09:17

Nevychovanému dochází argumenty, tak je sprostý. To mně těší.

hanainge
21. 10. 2021 01:54

Výše uvedený článek je nesmysl a není v pořádku, protože Ivana Macháčková udělala i udělá s Karlem Gottem falešnou reklamu a k tomu Ivana Macháčková nemá právo, což je fakt! Dále je fakt, že Ivana Macháčková není vdova po Karlu Gottovi, protože Ivana Macháčková opravdu nikdy nebyla manželkou Karla Gotta, protože Karel Gott ji nikdy nemiloval a obráceně. Ivana Macháčková chce lidi jenom využít a má poměry v ložnici s muži, které pracují v médiích a s tím už často Ivana Macháčková nechala zhotovit a zveřejnit fotomontáže i padělané videa s Karlem Gottem a dětmi. Film „Karel“ taky částečně je padělan. Ivana Macháčková nic nezdědila od Karla Gotta. Ivana Macháčková musí se velmi stydět! Ivana Macháčková se zasloužila o tom dostat velkou trest a nyní konečně dostala trest od Pána Boha!!!

Dále je fakt, že Ivana Macháčková nic neorganizuje. Předtím, než Karel Gott zemřel, Karel Gott psal, že Ivana Macháčková v souvislosti s Karlem Gottem nic nesmí!!! To řekl mi sám Karel Gott. Pan Felix Slováček, který se velmi dobře zná s Karlem Gottem i v soukromí už od roku 1966, potvrdil, že Karel Gott opravdu nikdy nebyl ženatý, Ivana Macháčková pro Karla Gotta jenom pracovala jako uklízečka, na PC a Karel Gott zakázal jí jít do ložnici Karla Gotta. Konečně Karel Gott vyhodil Ivanu Macháčkovou, protože ona byla drsná!

Dále je fakt, že jenom Dominika Gottová je jedinou dcerou Karla Gotta a Dominika Gottová je pilná i slušná dáma. Správným otcem Charlottky Elly je zpěvák Martin Pošta. Karel Gott bohužel akceptoval falešné a hloupé divadlo s Ivanou Macháčkovou a dětmi jako „rodina Karla Gotta“ na veřejnosti, protože když Karel Gott byl mladší, Karel Gott zažil s ženami strašně špatné zkušenosti a proto on chtěl mít klid a opravdu žil sám. Mezitím Karel Gott se omlouval za falešné divadlo na veřejnosti s Ivanou Macháčkovou a dětmi, protože Karel Gott to moc lituje. Karel Gott ve skutečnosti miluje jinou ženu, která žije v Německu.

14TONY
21. 10. 2021 17:50

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Baldedash
20. 10. 2021 22:14

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jity
21. 10. 2021 12:21

Zrovna vy nemáte právo nikoho urážet. Co si to vůbec dovolujete o něm psát jako o prostituce. Považuji to za nehoráznou drzost.

-bello-
20. 10. 2021 13:51

Jak vůbec dostala Śpátová tenhle kšeft? Žila v mileneckém poměru s Langerovou, pak s tím sekla a šla k inseminátorovi , k svému dědouškovskému manželovi kameramanovi Malíři.Její táta byl režisér, máma Sommerová filmařka a hlavně slavná poslankyně s neskutečně blbými žvásty. Gott byl rád za každý kontakt v high sféře , tak možná proto! Dyť i s Babišem se rád prošel .Sama mladá Špátová nic moc, to musela být týmová práce celé té rodiny.
K Ivaně nemám nic, než že je to husopaska, co k penězům přišla a nikdy bych nevyměnila život za slávu a hnití po boku slizkého děduly .Říká se, že ex - štět-ky jsou pak dobrými manželkami, ale já si to nemyslím,Berou si dědky, aby se o ně dědkové starali. A Gott se staral o Ivanu božsky, ke konci jí dělal takové PR, že byl až trapnej.

14TONY
21. 10. 2021 17:45

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
22. 10. 2021 00:01

14TONY
mně je dobře .

Baldedash
20. 10. 2021 12:19

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
20. 10. 2021 13:55

Balde***h
moc toho tam nebylo.Nad fitkem, kam jsem chodila byly " thajské masáže" pro pány.( A chodili tam i "čuňasové " ) .Dál bych to nerozváděla.Je to nevhodný.

14TONY
21. 10. 2021 17:46

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
21. 10. 2021 23:59

to : 14TONY
Fitko bylo na Václaváku.Já jsem sportovec a bydlím v centru, chápeš?
Uvolňovat se nahoru nad fitko k Thajkám chodili pánové.A protože vím skoro všechno, tak vím, kdo mezi nimi byl..
Čus, nemám na tebe čas.

Baldedash
20. 10. 2021 09:55

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Uživatel_5457057
20. 10. 2021 12:04

A vás madam Baldachýnko učili dobrému chování? A vy jste všude chodila s I.Gottovou a byla jste přítomna , když dle vás obšťastňovala ty staré páprdy? A byla jste i u toho orálního sexu, vy náno? Slušná žena toto vůbec do novin nepíše a vůbec tak hnusným způsobem Gottovou, ani jiného člověka neuráží!!!!!. Styďte se a raději někam zalezte, jo a nezapomeňte si ještě před tím obléci tu levnou bundu

travina
20. 10. 2021 12:50

Vůbec neztrácejte čas odpovídat Balde***h ... to je asi z rodiny od belly Všude byla, u každého bydlela, všechno zná Je to celá Bella .... divím se, že tady ještě nepsala. Asi nemá čas, protože zrovna nějakou známou osobz zase šmíruje, aby pak mohla psát ty svoje hnusy a tak sem poslala zástupkyni, a nebo už si ji konečně nechali v těch Bohnicích na pořád

jity
20. 10. 2021 15:42

Balde***h, že zrovna vy píšet o slušném chování od vás to dřepí. Styďte se, urazila jste i mne, že jsem jako Ivana, tedy ta kterou vy popisujete. Pochybuji, že I.Gottová by o vás otřela kranflek. Měla byste si dát pár facek a dát si záležet, děláte to pro sebe. Hnusné chování je mi z vá nedobře.

blamal
20. 10. 2021 09:13

Bozinku, to muselo bejt pro vdovu opravdu obrovske prekvapeni. Co tam mate dal za bombu?🙈

Uživatel_5457057
20. 10. 2021 04:50

Balde***h, proboha, vy jste ale strašná kráva.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.