GESTO STOLETÍ! Oddanost Margity vhání slzy do očí! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

GESTO STOLETÍ! Oddanost Margity vhání slzy do očí!

Je až neuvěřitelné, s jakou oddaností a laskavostí dokáže pečovat Štefan Margita o svou milovanou Haničku. Jeho poslední gesto, které udělal poté, co Hanku propustili z nemocnice, doslova vhání slzy dojetí do očí. 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

safinka59
18. 10. 2021 10:39

No to si děláte pr*** ?! Gesto století, bude snažený květák ! Mimochodem, kdo ho smaží když oba se téměř chlubí, že krom * šampíčka * Haničce domácí práce a vaření smrdí
...😂😂😂
Tak mne napadá, že ten můj chlap * výkon století * předvádí poměrně často, jelikož můj zdravotní stav... akorát pro nás obyčejné lidi je samozřejmostí milovat, pomáhat sobě a poté se tím chlubit !
...u nás dnes plněné papriky s domácím knedlíkem !
😂😂😂

kristinn
17. 10. 2021 15:36

-bello-, tvoj názor si môžeš tak strčiť vieš kam,povýšenecká tupaňa! Oni majú tvoje názory na saláme...

aveneta
17. 10. 2021 14:55

14TONY - no je to fakt....opravdu je to již trapné
On ještě něco uzpívá pro milovníky oper, ale "Hanička" je seniorka na dožití jo ať si stáří užije a nevrhá se rádoby na podia a ty komentáře typu - Štefíček, šamíčko, papaníčko jsou opravdu trapné

14TONY
17. 10. 2021 11:36

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

avina
17. 10. 2021 11:32

Přeji zdravíčko, odpočívání,pohodu. Podle poklesu části obličeje-asi měla mrtvičku. Rozdělení tváře se zvýraznilo. Chce odpočinek.

aveneta
17. 10. 2021 10:37

Ji ty a bello síouhlasím s vámi v tom pohledu na Zagorku
Prostě jejich vrchol a popularita je již za zenitem hlavně u Hanky on v té opeře má ještě slušný hlas, tedy pro lidi kteří mají rádi opery.
Ale život jde dál a s ním věk a zdravotní problémy jako u ticíce lidí v tomto věku. Uznávám a cením si lidí, kteří umějí odejít tzv. středem a dožijí v poho a klidu ve svém soukromí.
Ta mentorika typu - Štefánek, šampíčko, papáníčko /ten květák/ tak to mi příjde opravdu zcestné....

-bello-
17. 10. 2021 21:51

to: aveneta
youtube Kraus 7.10.2020 Zagorová + Margita.
Zoufalství ! Za Margitu mi bylo trapně.U Zagorové jsem nevěděla na čem jsem.. Margita tam v 10/2020 , kdy byla covidová opatření jedná nepřijatelně a nepřiměřeně situaci .Vyplivuje tam obsah plíc na Krause, což se tehdy nemělo kvůli Covid a otírá se pubertálně o Prymulu! On- tenor, který asi jako jediný vir zná (a možná ani to ne ) jen vir počítačový.Na konci dali spolu s Zagorovou čardáš, coby ukázku toho co bude na koncertu který spolu plánují.
Šíííílený !
Margita to tam zpívá nikoli jako čardáš, ale jako budovatelskou prvomájovou a Zagorová lapá po dechu a zpívá jako když ... serdce ushedá !
http­s://ww­w.you­tube­.com/w­atch?­v=O2Wi­A0oTaHk

jity
17. 10. 2021 09:31

Hanička se Štefíčkem ať se mají rádi, přeji jim to. Jenom já Haničku už poslouchat nebudu. Má nakřáplý hlas a šišlá, už to neni co bývalo. Takový holt je život, všechno jednou skončí. Babičky říkávaly i koze přejde bzíkání.,

-bello-
17. 10. 2021 00:13

Můj názor na Margitu je léta neměnný!
Není to žádný Einstein !
A oba - on i ona - mi přijdou místo moudra stáří lehce /někdy více / infantilní.
Margita chce být pořád mladistvě "in " a chce být vitálně vtipný ale uhrává to , jak kominda v operetce
A Hanička je už dávno mimo.Co neřekne Štefíček, to není.A Štefíček je mimo taky, protože si Hanička přála přece "miniřízečky "

picoda
16. 10. 2021 21:41

aveneta

vigela
16. 10. 2021 21:17

Je neuvěřitelné, co považujete za projev oddanosti. Kus žvance. Byt nechal vycídit, tedy sám neuklízel. Já jsem toho kdysi dělala pro někoho velmi blízkého mnohem víc a považovala jsem to za samozřejmost. A lidí s podobnými zkušenostmi je jistě hodně.

14TONY
16. 10. 2021 20:32

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

aveneta
16. 10. 2021 16:28

mbmb - napsal jte to hodně tvrdě.....ale je v tom pravda.
Hanička vždy měla ten "šišlavý" styl ale třeba se to někomu líbilo
Ale to je již minulost.....měla by si uvědomit svůj věk a zdravotní stav a užít si zbytek života v jiném levlu než se pořád moci mermo vrátit na podia. Jako tzv. celebrita má tu nejlepší zdravotní péči oproti běžnému důchodci.

mbmb
16. 10. 2021 15:53

Hnus ta stará bába sislala a zdevastovala hudbu spolu se soudruhem Wagnerem

aveneta
16. 10. 2021 15:36

To, že "papala" Hanička smažený květák je komické asi jako ty kecy co jedl Zeman....divím se že vůbec tyto kecy dovolí pustit do tisku či na net. To svědčí o jisté úrovni člověka....brzy se tedy dočteme, že měla Hanička průjem či pupínky

kathynka
16. 10. 2021 18:32

aveneta - souhlas! Opravdu trapárna co dává Margita světu na vědomí Máte pravdu asi se z toho smaženého květáčku,po té nemocniční dietě, Hanička opupínkuje a dostane průjem, že ani nestihne doběhnout. Je možné, že se o té nepříjemnosti co Haničku potká, dočteme

hanka549
16. 10. 2021 14:26

Jinak si už peníze nevydělá, musí být každý den v bulváru, otravná dvojice.

begonie
16. 10. 2021 13:21

....­..Ha­nička­...šam­píčko­... Štefíček.... ty zdrobnělinky fakt vhání slzy do očí

Saschajede
16. 10. 2021 13:00

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.