Jágrova holka kápla božskou: Na svatbě jim zahraje Krajčo! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Jágrova holka kápla božskou: Na svatbě jim zahraje Krajčo!

Randí spolu už déle než rok. A i když se hokejová legenda už pomalu přibližuje k padesátce, pořád jeho příznivci nemají jasno, jestli tedy bude svatba a miminko, nebo celé chození s o 22 let mladší Dominikou Branišovou zase vyšumí do ztracena. Dle slov partnerky Jaromíra Jágra tu ale zřejmě naděje je!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ho.no
23. 09. 2021 11:50

Dominika vypadá jako krásná 13-15 ti letá krásná holčička,...

OkoloHradce
22. 09. 2021 12:53

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

OkoloHradce
22. 09. 2021 12:52

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

OkoloHradce
22. 09. 2021 12:50

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lekno
23. 09. 2021 12:00

Kdyby byl skladník, kdoví, jestli by v jeho „harému“ byla třeba jenom jedna dívka z těch veřejně známych. Veronika K. by též dlouhodobě neztrácela čas se starším dělníkem, když tančila v Německu. Co by z toho měla, že ? No skladník není, tak zatím – holky se hrnou.. Pedofil taky není. Dívky jsou plnoleté. On si žije asi Kája styl. A kdy se bude ženit nebo nebude, jeho věc. Dominika vypadá spokojeně i ve volném vztahu. Já už se na mravokárce hrát nechci, je jim to akorát pro smích. Pravoslavný věřící hokejista ať si tohle řeší se svým Bohem na své cestě..

tulip
21. 09. 2021 11:05

Copak se ten podivín bude někdy ženit?

lekno
20. 09. 2021 12:17

Vždyť je to jedno.. Srovnávat ženy z jeho „háremu“. Ten jich měl tolik, že pokud si nevede nějaký seznam, těžko si bude vše dívky pamatovat.. A přirozenost se nedá hodnotit jenom podle chování na veřejnosti. Ta se projevuje hlavně v soukromí. V společnosti se lidi obvykle nikdy neprojeví úplně přirozeně, platí v současné civilizaci /společenská pravidla, omezené chování dle nařízení a zákonú/. Mejkap nosí všechny i Veronika K.. Zviditelnila se též pomocí vztahu s ním – není výjimka. Taky jsem si myslela nějaký čas, že by byla pro hokejistu vhodnější, ale změnila jsem názor. I když se ona umí usmívat jako sluníčko nad obláčkem, ve skutečnosti ho asi neměla až tak moc ráda, když ho nechala kvúli mladšímu klukovi. Chápu generační rozdíly, ale tahle Dominika se ví asi lépe přizpúsobit a to je zřejmě věc hodně dúležitá pro fungování jejich vztahu. Též se mi zdá, že si více uvědomuje výhody, které ji z toho plynou. Hezká je rovněž, akorát je jiný typ dívky. A nedělá ze sebe umělou blondýnu se světlými kontaktními čočkami. Uvidíme, jak nakonec vše dopadne, zatím je čtení o nich zábavné..

-bello-
19. 09. 2021 23:39

Přijde mi, že nejpřirozenější byla Kopřivová.Nebyla jako tohle tele, dělala si svoje věci, nebyla upravovaná a zmalovaná a nehrála na inteligentku, jako jiné jeho hokejky např, Borhyová, Verešová, Kubelková atd., které do jedné udělaly kariéru , protože byly " ta od Jágra " a těm se těžko kšefty odříkají

kacota.z.cocotina
18. 09. 2021 10:21

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

AHel
17. 09. 2021 17:42

Mě se ta slečna také nelíbí, divný úsměv...nepěkný pohled. Zviditelnila se díky páprdovi.

jity
17. 09. 2021 16:08

demon, co si to dovolujete opička, Je to normální mladá hezká holka a co jste vy za krasavici nebo krasavce.

janandersen
17. 09. 2021 04:35

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mbmb
16. 09. 2021 19:49

Děda Jágr a fotogenické devcatko. Škoda,nejlepší má již pryč

mord
16. 09. 2021 22:18

Ty jsi stará nulo nejlepší nikdy neměla a mít nebudeš tak se uzáviď. Není ti to nic platné. Tvůj mizerný život bude jenom horší a ti, co uboze pomlouváš tě mají těžce na háku

ahojky
16. 09. 2021 19:38

Proč vždycky píšete "Jágrova holka"? Ona nemá jméno?

demon.hk
16. 09. 2021 16:25

Nejošklivější Jágrova pipina. Holt už taky není žádný mladík, nejlepší roky prokaučovat tak teď se musí spokojit s takovouhle opičkou

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.