Depp sice uchvátil fanoušky, ale... Čím zklamal Ebena? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Depp sice uchvátil fanoušky, ale... Čím zklamal Ebena?

Zatímco v pátek si podmanil celé festivalové Vary, včera už tomu tak nebylo! Hollywoodský herec Johnny Depp (58) dělal jeden sek za druhým. Nechal hodinu čekat fanoušky u divadla, kde zahajoval projekci svého filmu Minimata. Pak nepřišel na natáčení pořadu Na plovárně a korunoval to pozdním příjezdem na slavnostní zakončení!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

defakto
01. 09. 2021 21:30

... nevím co všichni chtěli od té opice Deppa , čím víc se mu všichni cpali do zadku , tím víc na ně všechny Johnny kašlal a dělal si co chtěl !
To ještě Váleček nezažil , aby měl takovou "hvězdu"na dosah a přesto ji nedostal do své Plovárny, Depp se na něj prostě vybod !

-bello-
30. 08. 2021 22:57

Já bych festival na nějakou dobu zrušila, jako Zlatého slavíka a byl by pokoj.Anebo je vyrvala Bartoškovi a dala to jinému s novou koncepcí noblesy.
Doby honosné slávy a krásy má ten festival za sebou.
Nějak to není snad ani o filmech!
No jen ať tady každý teď hned řekne, jakou osvětu ty filmy měly a jak moc se o nich mluvilo, než se festival otevřel! Kde asi tak jsou v médiích zmiňovaný ?
Z ciziny se zvou už jen důchodové séélebrity, z Česka zase příbuzní příbuzných z šoubýzu a sem tam nějaký sponzor a politik a nebýt pravidelné návštěvnice blbky Čvančarové, ani nevím , kdy ty mumraje Bartošky začínají.Dotací na to má mraky, hosty tam má mizerný ( špatně vyjednává, nebo co ? a já klidně půjdu na filmy i bez toho, že mi je předem zhodnotí Vary. Brodit se válejícími baťůškáři, poslouchat rozhovory nějaké tupé Geislerové nebo Khoustoudinové nebo jak se ta " kněžka " jmenuje - no sorry , tohle utrpení za shlédnutí filmu nestojí.
A namazaný pastózní prcek Depp měl být vypískán.
Jo, prostě jo, facku nadutosti , která by obletěla svět.

Saschajede
29. 08. 2021 16:26

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jity
29. 08. 2021 19:40

Tak to si musím pořídit brýle, já ty hezké muže nepotkávám a když tak hodně málo.

hufnagll
29. 08. 2021 14:52

Kolik asi zaplatil Bartoška za přílet toho opilce Deppa ? Ať nikdo netvrdí že přiletěl za svoje a nebo přijel vlakem.Ještě že ty opilecké orgie ve Varech skončili

mbmb
29. 08. 2021 09:16

Nemocná společnost nejen v K.V. Depp v němčině znamena praštěný hloupý.Tenhle s 3 promile ,ruina ani neví kde je

Saschajede
29. 08. 2021 16:24

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.