Csáková zuří: Potupa před celým národem! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Csáková zuří: Potupa před celým národem!

Zpěvačka Ilona Csáková (50) měla vedle dalších umělců vystoupit v letním kině Kyjov v rámci benefiční akce zaměřené na pomoc lidem, kteří se vypořádávají s následky ničivého tornáda. Jak se však říká, pro dobrotu na žebrotu. Zpěvačka byla totiž na poslední chvíli z akce vyškrtnuta!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

fany22
28. 07. 2021 22:03

Csáková propaguje promořování v daleko tvrdší formě, než ti, co nám to naservírovali vloni. Ti alespoň - lehce nepřiznaně - plánovali “řízené”, což se skutečně nezvládlo. A když tady umíraly tisíce lidí, a další byli v těžkém stavu, tahle dáma si dovolila řvát proti všem opatřením, proti očkování, dokonce proti testování…Vědce a vzdělané odborníky nazývá Satany. Nemám slov. Ona sama mě vůbec nezajímá. Ani její neočkování. Ale představa, že by taková osoba měla být v Parlamentu, mě skutečně děsí.

fany22
30. 07. 2021 14:51

Vlastně ne. Ona nejede promořování. Ona přijala myšlenku snížení nebo snad vyhubení celkové populace. Stačilo nahlédnout na její stránky. Tak to jsem se spletla.

-bello-
28. 07. 2021 21:13

ivuska1
já bych dala očkování povinné!Jako za komunistů, jak žvaníte!Protože díky očkování přežila i ta blbka Czáková TBC,. obrnu, spalničky, pravé neštovice atd. , vše co ji jako dítě mohlo ohrozit a očkováním dostala imunitu proti.
Toto si tupci neuvědomují.
A tahleta odepsaná kreatura v tuposti vede!
A ještě něco !
Sorry, ale otírat se o komunisty v době současné pandemie je hodně trapné !

honzikjenik
27. 07. 2021 10:25

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

babylove
25. 07. 2021 08:55

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Ander
24. 07. 2021 14:35

Dámy a Pánové....žádná msta,pořadatelé mají právo odmítnout kohokoli! Chtěla si jen napravit svůj "imič" před volbami a to se jí nepovedlo! Tahle obtloustlá maďarská r.mka by se mněla vzpamatovat!

-bello-
28. 07. 2021 21:15

Ander
ále, dyť je to blbost.Pořadatelé jí to dali sežrat, nepotřebují tam agitku proti očkování.

ivuska1
24. 07. 2021 13:51

Ja verim , ze je to protoze I.C. nechce vakcinu. Proto se ji msti. Tohle je spina . Odmitnout zpevaka , ktery chce pomoci jenom kvuli jinym nazorum. Horsi nez komunisti ! Ilono, ted Vas budou pomalu a jiste likvidovat.

Uživatel_5505265
23. 07. 2021 14:35

Nenacházím důvod, proč by neměla kandidovat. Jsou tam stejně samí blbci.

honzikjenik
23. 07. 2021 13:56

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Hamiro
22. 07. 2021 19:03

Ilonko, Vy jste se znemožnila sama Vašimi názory. Někdy pochybuji, zdali jste chodina do školy. Pokud ANO, měla byste vrátit školné. Co je nadání, kde rozum není?

ivuska1
24. 07. 2021 13:53

" Vy jste se znemožnila sama Vašimi názory." co to melete ? Jak vite , ze nema pravdu ? Dokazte ji , ze nema pravdu vy idio...

jussuf
27. 07. 2021 11:52

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lekno
22. 07. 2021 18:32

Vnímám to odmítnutí jako diskriminaci zpěvačky ze strany pořadatelú z Městského kult. střediska. Ona informovala, že chce jenom zpívat, tudíž by neřečnila a neprezentovala by se na koncertě politicky. To jako v ČR platí celostátní zákaz zpívání na charitativní akci pro lidi, angažující se v politice ? Myslím, že odmítnutí zpívání Ilony C. v tomhle případě nebylo jenom kvúli její kandidature, ale též kvúli jejím názorúm. Protože ji teď měli brát jako zpěvačku, ne političku. Nepracuje v politice, oznámení kandidatury ještě neznamená – že se už stala političkou.. Odepsat ji jako zpěvačku těsně před koncertem mi přijde neslušný a ponižující vúči této umělkyni a jejich vysvětlení dúvodu – trapný..

fany22
22. 07. 2021 20:05

Ale to právě vnímáte špatně. Když bude hlásat své názory jako soukromá osoba, je to jedna věc, Když je prezentuje jako populární osoba, zpěvačka, je to zase trochu něco jiného, protože může ovlivňovat své fanoušky, dosud třeba nerozhodné. A jako osoba činná v politice není správné, když bude honit body jako umělkyně. To ať si schová. A hlavní je to, co už jsem napsala. Že ze sebe udělala málem disidentku, a že lže. Přitom za její názory ji nikdo neodstřihl, neumlčel. Ty přece publikuje už snad rok. A mezi námi, tak, ale taak pomatená osoba se v šoubiznysu, myslím, nevyskytuje. Nebo Vy snad taky věříte na práškovací letadlo, kterým nás tady infikují kovidem, nebo že vakcína lidi mrzačí a vraždí? A že cílem je zničit lidi dle not Gatese, a zejména cíleně umělce? Pokud ano, nenamáhejte se s odpovědí.

lekno
23. 07. 2021 10:05

fany22 : Není teď vúbec podstatní, co já věřím nebo nevěřím.. Ale znova opakuji – Ilona chtěla zpívat na tom koncertě – ne prezentovat své názory.. Je to tak těžké pochopit ? A jako zpěvačce jí to zpívání nebylo povoleno – byla odmítnuta. Ne kvúli zpěvu, kvúli jejím názorúm na současný stav – brali ji totiž jako politika, pro tu kandidaturu. Pokud ale ona není poslanec, není ještě v politice – neměli ji brát jako političku, ale jako zpěvačku, která bude zpívat, nic víc.. By mě zajímalo, jestli na tu akci měl zákaz vstupu také každý politik nebo kandidát na politiku, lidi s politickými funkcemi, lidi, kteří někdy třeba jenom řečnili na veřejnosti o politice nebo současné situaci. Moc pochybuji.. Bylo to hrubé – takhle ji odepsat..

14TONY
26. 07. 2021 22:31

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

fany22
22. 07. 2021 14:15

Neodmítli ji kvůli jejím názorům a postojům! Opět lže. Její názory jsou známé už dávno, přesto zpívat mohla. Odmítli její účast až teď, když ohlásila tu svou kandidaturu. Blbne, co s tím? Ale pořadatel má zase nezpochybnitelné právo nenechat si udělat z charitativního koncertu opičárnu! Csáková má nezvladatelné nutkání spojit se vždy s podivnými lidmi, velmi mírně řečeno. A teď do spolku s Volným? K tomu snad člověk ani nemá slov. Nedochází jí, že si těmi svými fanatickými výstupy zničila i poslední zbytky své zaprášené kariéry ? Co to, proboha, vyvádí? Jsem docela zvědavá, jak se ta padesátiletá paní míní živit dál.

mikima2
22. 07. 2021 11:40

Czáková vidí, že už se několik let jako zpěvačka nechytá, tak se jí zachtělo korýtka a chytila se za pačesy Volného. Jak se říká " svůj, ke svému ". Kažký máme nějaký názor na tu pandemii, ale ona už je tak fanatická, že se cpe do médií, teď i PS a hlásá fantasmagorie.

avina
22. 07. 2021 10:36

Csáková je začínající politička. Reprezentace tlusté ženy, druhý soudek k Volnému.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.