Chytří papoušci v pražské zoo: Chrastí, rozebírají a ochutnávají! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 3. února 2023

Svátek slaví Blažej, zítra Jarmila

Chytří papoušci v pražské zoo: Chrastí, rozebírají a ochutnávají!

Hlavinky si rádi lámou nestoři kea v Zoo Praha. Hlavně nad věcmi, které chrastí, dají se rozebrat, a nakonec i ochutnat. Jsou to jedni z nejchytřejších papoušků na světě.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
08. 08. 2021 21:19

Včera jsem tam byla.Večer je tam aspoň kousek klidu. Papoušci jsou nad klokany, kde ředitel Bobek nechal klokanům kousek a po zbytku jejich domova jim hamtají návštěvníci a klokani jsou tam , jak v podnájmu a hned u toho je děsivá Pevnost Bororo .To je kotel řevu, kde rodiče odkládají své řvoucí potomky, ti tam skáčou a lezou po atrakcích " Pevnosti " a ze ZOO je tím pádem uřvaný Disney a celé je to na palici, zejména, když ptáci hnízdí.
Mimoto tam ředitel Bobek kousek od papoušků nechává pro kšeft dělat zaměstnanecké párty různým společnostem, a to i s muzikou.
Papouškům zde zmiňovaným pod nohama a mezi těmi hračkami a chrastítky lítají hnusný velcí potkani, který jim tam kradou potravu.A jsou tam pokaždý, když přijdu.Takže natrvalo.

ZOO by měla zrušit blbárnu Pevnost Bororo a nabádat návštěvníky k tichu.

Bobek ze ZOO udělal výdělečný cirkus. Chudák zvíře, který dostane ubytování v centru toho bordelu !

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.