Pohřeb Šafránkové (†68): ABRHÁM NA VOZÍKU, SYN O HOLI | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Pohřeb Šafránkové (†68): ABRHÁM NA VOZÍKU, SYN O HOLI

Málokdo věřil, že vdovec po Libuši Šafránkové (†68) Josef Abrhám (81) na pohřeb své ženy přijde! Dorazil a byl velmi statečný. Slavný doktor Arnošt Blažej z kultovního seriálu Nemocnice na kraji města je ale viditelně velmi nemocný. Smrt manželky jeho zdraví podlomila ještě více.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

st.rec
30. 06. 2021 00:08

Nejstrašnější je že bulvár má aspoň 14 dní titulní stránky a téma a lidi to žerou až neskutečně vážně.Každého kdo odešel si můžeme vážit i když jsme ho nijak významně nemilovali zaživa.A netřeba kolem toho plýtvat emocemi na diskusích. PS:Manželé Abrhámovi kdysi bydleli na nábřeží-od Palackého k Jiráskovu mostu na smíchovské straně a potkat je v tehdejší Tržnici na v lahůdkách kde ona v černých brýlích baštila chlebíček a on se znuděným výrazem pil pivo byl záři­tek.Ne­kriti­zuji,­jen oznamuji.

jity
29. 06. 2021 13:28

Zemřela herečka, kterou měli lidi rádi, tak do ni a jejího manžela neni slušné kopat. To, že ji někdo jiný nemusel a nebo dokonce rád neměl je jeho problém tak ať drží pysk.

travina
28. 06. 2021 17:38

Bello ... tobě už není rady ani pomoci, tvůj mozek je naprosto zatemněn Jinak by tě musela hanba fackovat Kdyby tvoje matka tušila, co z tebe vyroste za necitelnou stvůru, tak by se picla hned na porodním stole!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!

jity
28. 06. 2021 09:13

Nehodí se psát u tohoto článku o nějakých ubožácích z MCH. Pana Abrháma je mi líto, ale to je bohužel stáří a to si vybere daň na každém.

zuzakirsch
28. 06. 2021 08:24

Dříve se nebožtíci ukazovali i v rakvích. Je mi jasné, že by fotografové byli i u toho.

travina
28. 06. 2021 05:36

bello, ještě dodatek ... že to nemáš v hlavě v pořádku, to víme všichni ... ale buď tak hodná a snaž se alespoň u takových smutných článků DRŽET HUBU!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!!

leros
28. 06. 2021 05:32

bello, bello že se nestydíš, jsem chlap a za takovou ženskou bych se styděl. Co z toho máš, když tady píšeš takové nesmysly a blbiny téměř u všech článků? Většina už tě ignoruje. Jsou dvě možnosti buď si tak zlá a nebo máš nějaký psychický problém.

-bello-
28. 06. 2021 13:43

leros
většina lidí?
Víš co, mně bude stačit , když mě budeš ignorovat ty!
Abrháma a Šafránkovou ráda nemám a nemyslím, že Ty pohřby na tom něco změní.
Vystavovat Abrháma, jako zombie ?
To si vyřiď s jeho rodinou, ne se mnou.Tečka !

travina
28. 06. 2021 05:22

bello ... já nejsem žádná pohřební plačka, pouze s každým velmi cítím, když mu umře milovaná osoba!!!! Je vidět, že tobě ještě nikdo neumřel, je vidět, že ani nikoho nemáš!!!! NIKDO by s takovou KRÁVOU totiž nevydržel!!!!! A milion chvilek a celkově "Politika" je mi u ***e. A ty jsi velmi hnusná osoba... fujtajbl ... a půiš si co chceš, každý tě tady má už na háku

-bello-
28. 06. 2021 13:44

travina
snaž se mě mít " na háku " i Ty !

-bello-
27. 06. 2021 22:00

travina
Milion chvilek je parta , která mi je k smíchu a zbytek je pravda.
Hanba mi není, Abrhám i Šafránková se po 1989 vyvinuli jinak.
Mně nijak k srdci nepřirostli.
Nejsem pohřební plačka, jako ty.

travina
27. 06. 2021 20:11

Bello, to už ale přeháníš!!! V takové smutné události píšeš hnusárny a ještě dáš smějícího smajlíka. Jsi lidská hyena, že ti není hanba!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!

-bello-
27. 06. 2021 16:59

"Milon chvilek " se z Letný přesunulo na pohřeb .
Abrhám vypadá jak Ivo Pavlík s Alzheimerem.Měli si udělat pohřeb jen v rodině!

dejavu26
26. 06. 2021 19:16

To s tou botou se nepovedlo, to je růžová ku*ví bota, ne Popelčin střevíček, to bylo nevkusné.

blamal
26. 06. 2021 08:52

Prokristapana, Wilhelmova zadnej strevicek neprinesla, ten byl zapujcen organizatorum pohrbu. Wilhelmova mela v ruce nejakou lacinou bižu korunku. Staci si prohlednout fotky, chytry autore.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.