Csáková na odstřel! Nestačím se divit, kolik kolegů se přestalo se mnou bavit | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 4. května 2024

Svátek slaví Květoslav, zítra Klaudie

Csáková na odstřel! Nestačím se divit, kolik kolegů se přestalo se mnou bavit

Známá vyznavačka různých konspiračních teorií na téma Covid-19 o sobě dala opět vědět. Od výroků typu, že nás chce vláda všechny zničit, se aktuálně přesunula k problematice testování dětí. A světe div se: Zároveň se podivila nad tím, že se od ní kamarádi z branže začínají distancovat.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

jarmilah
13. 05. 2021 14:01

A tož hillaarkoo, proč na mě reaguješ když se se mnou nechceš špinit? Krůtičko, ty tak nadskakuješ na té židli, že z písmenek je to patrné. Už ses vrátila a rychle zasedla k PC? A umyla ses? Víš abys někoho neušpinila. Totiž hodně smrdíš nenávistí, že se někdo otřel o na Tvoji modlu. Zjisti si adresu paní Ilonky a raději se odlep od počítače a běž vzdychat pod její okno. Prosím už na mě nereaguj, aby jsi mohla klidně večer zaspat. Paní Ilonka ať svoje moudra řeší doma s rodinou a Ty se nemusíš čertit. Hillarkova , já Tě nechápu.....

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.