Zlomená Absolonová: Za Hornu zaplatila dluhy, teď přijde o majetek? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Zlomená Absolonová: Za Hornu zaplatila dluhy, teď přijde o majetek?

Zůstalo jí zlomené srdce, rozpadlá rodina a oči pro pláč. Zpěvačce Monice Absolonové nevyšel další vztah, a to i přesto že do soužití s bývalým hokejistou Tomášem Hornou dala všechno. Ať už energii, čas, lásku, tak i peníze!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

hans jirak
11. 05. 2021 06:24

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mbmb
06. 05. 2021 06:11

Mord je zrejme z redakce a píše si diskuze

AHel
05. 05. 2021 15:59

Moniko držte se, když je člověk zamilovanej nic nechce vidět, také jsem finančně s partnerem pohořela, z lásky udělá člověk všechno, věří že se to vrátí, a ono nic...prý samoz­řejmos­t...­.Dáte to, jako to daly ostatní ženy, teď už je to minulost, koukejte na přítomnost. Já vím, že se to lehce říká, ale těžko dělá...mluví ze mě zkušenost. Držím palce.

mord
05. 05. 2021 13:55

Mbmb co ty stará bezvýznamná nulo. Ukaž svou fotku šmudlo. Všichni tihle na rozdíl.od tebe jsou uspesni

mbmb
05. 05. 2021 12:39

Proč taková krasavice vydržuje noumu co nesloží celou větu ! Podívejte se na matku Plekance, tetka na krátkých nohách.Ani ten starý co má v 50 děcko není žádný myslivec Totez při vší úctě Jágr. Jako mladý byl roztomilý poslouchal babičku a teď přestárlý chudák gladiátor.Boris Becker tragédie ,pryč od těch jednostranných chudáčku ! Mají trenéra a kluky stejně zaostalé ve všem a to fanatické publikum ,které ztratí o ně okamžitě

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.