Bankrot lásky Absolonové kvůli prokletí, kterým se straší? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Bankrot lásky Absolonové kvůli prokletí, kterým se straší?

Ve vztazích je sedmý rok považován za prokletý a kritický. A to se bohužel vyplnilo v případě Moniky Absolonové (44). Na prvního máje přiznala, že se s hokejistou Tomášem Hornou (40) rozešli.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

pomahatachranit
04. 05. 2021 07:15

Rozchod je vzdycky prusvih, hlavne kdyz tam jsou male deti. Neni to ale zadna otazka zachovani si dustojnosti, zalezi proste na tom, jestli proti ni nezacne kout pikle druha strana. Pokud hyeny rozpoutaji bulvarni smrst pomlouvani a ostouzeni, protoze nevydychaji rozsudek soudu, je to dlouha kauza, ale ne vinou te napadane strany. Zivot jde ale stejne vzdy dal a i ty tlamy jednou sklapnou, A kdo je jak “ hodnej” to je jina vec, tezky neshody s otcem nemluvi zrovna pro MA., jeji tvrde odsudky a montovani se do politiky je taky odpuzujici. A co bude rikat o svym rozvodu je jen a jen jeji vec.Uvidi se, jak se Horna zachova, z toho domu utekl uz jako druhej muzskej, asi tam neni dobra atmosfera.A az se dostane na alimenty apod, uvidime tu dustojnost, tam padaji zabrany a hokejiste se stavaji mensimi a jeste mensimi...

fany22
03. 05. 2021 17:50

Ježíši babylove, to opravdu nejste schopna chápat situaci ? Proč všude prskáte ty nesmysly? Zveřejnit rozchod, pokud je definitivní, bylo správné, ušetřila si dohady, pronásledování, slídění a spekulace bulváru. Jsou na očích, tomu by se nevyhnula. Osobní jsou ale důvody, a ty nechce rozmazávat. A může to být cokoli, třeba i finance, třeba nevěra, nepotřebujeme to vědět. Opravdu ne!
Monice fandím, protože je podle mě hodná, a rodinný typ. Tak moc doufám, že si tu důstojnost zachová, nezkazí to, a nesklouzne k trapnostem jako : “ Já tolik maminkovala, a on... a člověk pro lásku nemá zapomínat na sebe...”, bla bla bla a podobné příšernosti.

Hornu osobně neznám, ale vím, že mezi manželkou a Monikou měl ještě (minimálně jeden) jiný vztah. Svět je holt malý. Není nikde napsáno, že první manželka je lilium, může být, ale zrovna tak může být rafinovaná potvora, a ovšem i Horna může být nezodpovědný hajzlík. Ale protože to nevíme, tak opatrně s těmi odsudky a vzývání karmy. Je to docela pitomoučké.

-bello-
03. 05. 2021 13:28

Měla jsem ji ráda, pak se mi zprotivila, jak se přidala k pochlebovačům Gotta, že jak že je on nejúžasnější atd., jakoby neměla jiný, než PR Gotta názor!
On je blbý, platí na 3 děti a střídavě se stejně musí starat.

Uživatel_5404086
03. 05. 2021 08:00

Absolonka jenom ochutnává vlastní medicínku

ok2uds
02. 05. 2021 14:23

Karma, ta je zdarma!

babylove
02. 05. 2021 14:11

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ok2uds
02. 05. 2021 14:24

A na každý den je téma zadané.

huphop
02. 05. 2021 12:58

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

robin5
02. 05. 2021 12:01

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

adinaha
02. 05. 2021 09:54

To je život! Monice se možná jen vrátilo to, co sama před 7 lety udělala jeho bývalé manželce. Líto je mi jen jejich kluků.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.